Kokie privalumai ir trukumai Audi 90 arba coupe su 2.3 20v ir su 2.8 varikliais ?

nu gerai nevarykim ant tu 2.3 ar 2.8, visvien dabar tai jau tikrai nei tos nei tos neimciau, 2.3 turiu, 2.8 irgi nieko bliambana, jau jei OOOO tai tik turbinine, kokia 1.8T A3, dar geriau rs4 kokiaCha cha

… ir quattro, quattro ji turetu buti Cha cha.

[quote]
Aurimas.V. rašė:

va:
audi 90 2,3 20v sveria 1200 ir isibegeja per 8,6
audi 90 quatro 20v sveria 1320 ir isibegeja per 8,4
audi 80 (b4) quatro 2.8 sveria 1430 ir isibegeja per 8
audi coupe 2.8 sveria 1305 ir isibegeja per 8
audi coupe 2.8 quatro sveria 1400 ir isibegeja per 8

cia is ineto radau

nu ar 2,8 ar 2,3 20v praktiskai valgo tiek pat

dekui va kaska panasau ir norjau isgirsti
tik dar vienas dalykas
as siaip galvojau apie 2,2 20v turbo tai butu audi S2
bet kelios problemeles ja sunku rasti ir ji dar pakankamai daugiau kainuoja del to sove mintis galbut rinktis 2,8 arba 2,3 20v

elektornika gal kaskiek ir panasi
bet 2,2 turbo yra 2226 kubiku o 2,3 20v yra 2309 kubiku
aisku abiejose juoses stovi MPI bet trubina irgi ne vei tik trubina is esmes kompas skaiciuoja kitaip ir ploius dar paildomu daciku yra ant variklio del trubinos

cia lygiai taip pat galima sakyti
kad mano variklis 2.0E yra labai panasus i audi S2 nes mano variklio raides 3A o audi S2 to pirmojo modelio yra 3B

nu del s4 galiu tiek pasakyti
kad ji rasti lengviau ir lengviau susipirkti nei s2
bet man nepatinka tai kad s4 pakankamai sunkesnis ir jis jau gana zymiai daugiau kuro ryja nei s2
bet s2 sunku rati
del to pradejau kalba apie 2,3 20v arba 2,8
bet po kolkas kiek paskaitinejau
man labiau pradeda patikti 2,8
man rodos jis biski paptastesnsi
plius tai kad jo sukurimo metai naujesni nei 2,3 20v
reiskias bus panaudotos naujesnes technologijos kaskiek ir panasiai na visvien kuo naujesnsi tuo geresnis
tik tiek kad viskas remesi i pinigus

as nesigincysiu kad 1.8t yra blogai ir kad A3 gerai aisku S3dar geriau apie rs4 tai is vis patyliu
bet reike primesti dar ir toki dalyka kiek tiek visi geri dalykai kainuoja cia jau nebepasirinksi
del to ir rasau apie labiau iperkamus dalykus
nors s4 urgu galima ikasti
bet su s4 jau ir kuro nebepataupysi

is kur man tokia laime Cha cha… paprasta ten 20v buvo. Su turbinine tai tik OOOO 200 teko vaziuot, apie 200ag. Na ka… eina Cha cha

jo del quatro tai as irgi uz
i nesvarbu kad benzo biski daugiau ryja
bet uz tat dalykas yra
nors quatro neturiu
bet jau galvoju kad noreciau kad butu quatro

na kiek zinau audi 200 2.2 turbo yra apie 167 ag
o ne 200 tai cia praktiskai tas pats kas 2,3 20v arba 2,8
nu ce eji apie galinguma snketi
bet audi 200 minusas tas kad ji sunki
del to anos gali ir geriau eiti ir aisku atitinkamai maziau kuro ryti

Buvau viena karteli draguose ir buvo atlekus 2.8 audine (su dujom lygtais). Na vaizdas tai ne koks, dare ja ten pradedant civicu 1.5 kokiu ~92m baigiant corrado G60. Zinoma gali buti ir variklis kad suvarytas jos, bet…

Tamsta cia biski kaska maisai, yra 200 su 200ag, turbut naujenis modelis(as jom isvis nesidomejes, zinau tik kad 2,2 motoras…), nezinau… Reiks pasiziuret. O del mases tai tikrai taip, jei butu bulka su tokiu dvigu tai turetu net laaabai smagiai suktis Mirkt

[quote]na visvien kuo naujesnsi tuo geresnis
[/quote]

Cia kolega klysti, komforto daugiau turesi su 2.8, bet gerumo ir patikimumo tai tikrai maziau.

Ne chebra teko dragint ir su bulka 2.8 ir su 2.3 20V na 2.3 20V tikrai geriau lupa. Komfortas kaip komfortas ar ta ar ta masina buna minskta. na 2.8 modelio sukimo momentas geras tai jis samgiai suka ratukus vietoj, bet astrumo jokio dusulys. Tiek apie 2.3 20v-2.8

Nors ne i tema, taciau pasigirsiu - vakar teko laime pasivezinti su subaru impreza WRX. Nors kelias buvo siauras, o greitis nedidelis (vistik 2002 metu automobilis, baisoka toki lauzytŠypsena), taciau kaip smagu apsnigto keliuko posukius iveikinet slystant masinai sonu Cha cha. Noriu quattro ir taskas. O jau tas jausmas kuomet isisuka turbina… vistik 218AG ir vienas asilas uz vairo Šypsena.
2TGSI>> dalyvavau vieno kurorto oficialiam drago renginyj pries pora metu. Tarp varzovu buvo ir 2,3 20V. Na aplenkiau as ja, aplenkiau Mirkt. Tiesa, mano auto buvo islengvinta (be galiniu sedyniu ir pan.), taciau su r17 ir neveikianciu oro kanalu persijungimu aukstuose sukiuose (yra toks daiktas pas 2,8, isijungia ties 4000 RPM). Gavau takart didele nugaletojo taure savo klaseje Cha cha.

O isk ur jus matot ta toki dideli potenciala tuninimui 2.3 20v?nelabai isivaizduoju kur jo tokos placios galimybes?Visgi atmosferikas.Va butu turboCha cha
O silkes sveria ne tiek jau ir daug. Stock 200 sveria 1320kg tiesa tik 121kw,bet tempia.Ir butinai turi buti quattro,kitaip niekurTaipGerai

[quote]neveikianciu oro kanalu persijungimu aukstuose sukiuose (yra toks daiktas pas 2,8, isijungia ties 4000 RPM). Gavau takart didele nugaletojo taure savo klaseje .
[/quote]

Kaimietishkas leu leu leu V-tecCha cha

nu ar korado g60 ar audi 2,8
tai galingumai panasus
bet manau kad korado turetu buti sukimo momentas geresnis
nes jame yra trubina
del to jis gali rodyti visai kitus dalykus
tu palygink s2 irgi su trubina
bet ten jau yra dalykas
ir as noreciau
bet pinigai ir dar plius kad deficitas
delto ir pradejau kalba apie 2,8
be to korada kaskas kaskur rase kad remontai brangus nes daug kas netinka nuo paprastu vwvagenu
bet siaip as nieko nesakau korado irge nebloga tackike

kad 200ag ant audi 200 visko gali buti
bet taiarba paskitinei simtines modeliai arba uzturbintas variklis
del to ar tikrai yra 200ag varintas reikes dar pasiziureti info inete bet siaip man nei isvaida 200 nei 100 nepatinka ir ji sunki ko man tikrai nereikia
siaip del vaziavimo tai ji tikrai maloniai vaziuoja minksta ir patogi del to nieko negaliu pasakyti
as tik sakau kad isvaizda mam nepatinka