Kokie jusu issiropstimo is lovos budai

pazhiuriu i laikrodi ir kai pamatau,kad iki pamoku pusvalandis liko greit atsikeliu…

Aj per atostogas megaujuosi miegu kiek lenda Niam niam Dabar man irgi atostogos Myliu

Kazkodel man tokiu problemu nesukyla as tik atsibundu ir stengiuosi kuo greiciau keltis, nes nemegstu ilgai miegoti. Cha cha

paprasciawsiai lipu ir viskas.kartajs pavyxta kartajs neaCha cha

pasistatau kitam kambaryje zadintuva ir ryte nori-nenori isjungiTaiplabai geras budasTaipGeraipatariu visiemsTaip

Dabar neturiu sunkumu del atsikelimo,yra du zadintuvaiLaimingasLaimingas,o atsarginis variantas mama arba sesuo.O kaip issiropsciu is lovos…hm…NekaltasNekaltasviena koja,tada antra ir viskas,o tada greitai po saltu dusuLaimingasLaimingas

niu man tai kartais mama ateina ir isvercia is lovos,o seip tai kartais ir vandens atnesa…Juokiasi

suskamba vienas zadintuvas…po 5 minuciu antras…

praejna dar penkios minutes…Niu nea…nesikelsiu dar kolkasNe

po 10 minuciu…niu daaaaaaaar 5…ne…dar 10 minuciu…Cha cha

pagalew soku is lowos ir bigom lekiu i vonia po dusu saltu…tik taip sugebu prasiblaivyt visiskaiCha cha

na mane taip pat zadina…tai laukiu kol pagaliau pasako jog be penkiu7h ryto…tuomet jau noriu nenoriu automatiskai issoku is lovos…ir vos speju apsirengt…bet bunu labai piktaKanda

Na jai man pasakytu kad dar tik be penkiu 7 ryto tai as dar 20 min pasnausciau Niam niam Bet jai pasakytu be penkiu 8h. ryto tai jau kitas reikalas Cha cha

ash ir panashej tik 20min anxchiauCha cha

papasciausei eiti miegoti…
Cha chaCha chaCha cha

guliu kol kas ateina apipila saltu vandeniu ir tada jau tenka keltis Cha chaJuokiasi

Nu kaip ir visu viena koja. Šypsena