Kokie jusu issiropstimo is lovos budai

Kokie jusu issiropstimo is lovos budai ??? Myliu

Ar jums lengva is ryto keltis ir eit y mokykla??? Man -ne Nekaltas Dabar man atostogos taj miegu kiek noriu Cha cha Bet kai ejnu y mokykla niekaip neprisiverciu atsikelt Nekaltas Gal ir jus kankina ta pati beda???Pavargęs Kokie jusu atsikekelimo budai,please patarkit nes man atrodo viena diena galiu ir pramiegotiNe Mane mama kelia kas 5 minutes o as visvien miegu Žliumbia Na miegas gi toks saldus ir ypac is rytoNiam niam

…krenti is lovos negyvas …ir lauki kol kasnors eidamas pro shali uzmins TaipCha cha

Juokiasi Ne,per daug ziauruJuokiasi

man kazhkajp ishlipima sish lowos atsisocijuoja su lindimu i ezhera…jej i ezhera lendi po bishki, taj ir ish lowos lendi po bihski…siulau nukristi nuo lowos, ir tada jau prisiwersi atsikelt

Ateik pas mane i lova ir pamatysiMirkt

Gal taip ir reikes padaryt bet jai tevai pamtys tai pagalvos kad nevisai siandien su protu geraj Juokiasi

Svajonese Liežuvis

As taj ilgaj vartausi kol sugebu atsisest…tada atsistoju ir pirmyn i mokyklaŠypsena

>>—>>>

as tai iskrentu is lovos , sliauziu ligi duso , atsisedes duse nusnaudziu posma, tada jau biski paeinu , issivalau dantis , vel kelione atgal i kambari , apsirengiu ir ciuoztinai i apacia nuo laiptu Šypsena

kaj suskamba zhadintuwas ash ishkart keliuos, nes zhinaw jejgu sakycew dar 5min, dar 5min, taj labaj sunku bootu acikelt Liežuvis

kartais as taip darau - uzsistatau visus namie rastus zadintuvus vienai valandai, isstatau po visa kambari, nepamirstat vieno salia pagalves, ir jiems uzgiedojus man atsibunda sazine (as dar miegu) - pagaileti kaimynu. taigi ropsciuosi ju isdauzyt (zadintuvu, ne kaimynu). tej waCha cha

svarbu ne kaip, o kad tinkama koja isliptumCha cha

Jo ce taj gerai,geras zmogelis tu kad kaiomynu gaili Juokiasi

sejp grejt atsistoju,ir vsio, arba krentu ish lovos tada ka nors suskausta ir turi atstsikelt ;]

mhm… as po zadintuvo dar pusvalandy pamiegu Nekaltas todel specialiai nusistatau ji pusvalandziuj anksceu negu reikia Cha cha o tada kazkaip atsikeliu nes zinau kad reikia Nekaltas

Jio man tas budas kristi is lovos labai patinkia todel reikes jy isbanduti Liežuvis

Nu kad tik jau nesusentum Juokiasi

Ash taip palaipsniui… Kai suskamba zadintuvas ishlipu ir nueinu pasiimti valgyt ir griztu i lova. Pavalgau ir atsigulu pagulet… Guliu kokias 15 - 20 min ir tada pamazu suskaiciuoju iki 10 ir keliuos Cha cha

Ash taip palaipsniui… Kai suskamba zadintuvas ishlipu ir nueinu pasiimti valgyt ir griztu i lova. Pavalgau ir atsigulu pagulet… Guliu kokias 15 - 20 min ir tada pamazu suskaiciuoju iki 10 ir keliuos Cha cha