Kokie jusu issiropstimo is lovos budai

nu man tai atostogo skatik baifgesi ir is lovos tenka ropstis vel taip pat Baisutiesiog nekenciu kai mane tevai zadina,tai nusistatau zadintuva,jam nuskambesjus isjungiu,bet dar kartais uzsimiegojus numetu kurnors netycia Pavargęskas yra nelabai gerai,o paskui svarbiausia tik islipt i siltos lovytes ir as jau pabudusi naujai nuostabiai (arba ne)dienai Šypsena

Geriausias būdas atsikelt ryte normaliai, tai anksti prieš tai nueit miegot. O jei taip nepavyksta(kas dažniausiai būnaCha cha), tai aš visada užsistatau du žadintuvus: vienas šailia lovos, o kitą toliau pastatau, kuris čirškia, vėliau nei pirmasis. Tai taip gaunas, kad tenka išlipt iš lovos ir išjungt tą žadintuvą. Taip ir atsikeliu. O šiaip dar garsiai kokią linksmą muziką užsileidžiu, irgi padeda.

Angelas

As tai visad nusitatau zadintuva ,nes mano mama niekados manes nekealia NeNeLiūdnas sako tipo mama reik but savarankiskam Šypsena Cha cha tai va ta zadintuva prisikisu prie ausies ir uz miegu Drovus kol… Šypsena as to garso jau bijau reix pirkt nauja zadintuva BaisuNežinau

paprastasGirtas

Dabar, kai atostogos, tai dar sunkaiu ish lovos ishliptCha cha Ir tai shiandien tik 11.00 drauge prizhadino skambindama(PiktasCha cha).
O kai reikia i mokykla tai nusistatau zhadintuva(sheip ant mobiliako, nes tas parazitas labai garsiai skambaCha cha) ir tada staigiai atsikeliu, ishkart i vonia ir veida su shaltu vandeniu taip shliukst. Vo tada jau miegai visi ishsilakstoCha chaBaisuCha cha

Nusistatau du zadintuvus.Viena salia lovos pasidedu,kita toliau.Pirmas skambeti ima tas,kuris arciau.As ji isjungiu,ir toliau knarkiu.Po 10min. suskamba antras.Tokia ziauri melodijaPavargęs.Nori nenori tenka keltis,kad isjungciau.O kai jau islipu is lovos,tai visi miegai issilaksto.

atsistoju ant koju ir tiek Nekaltas

ash irgi turiu 2 zhadintuwus…Šypsenatik pas mane wienas labaj modernCha cha jis wadinasi "mano mama" ir nenusiramina tol, kol neishridena manes ish lowos…Pavargęsfu…Veee

Va as irgi kaip daug kas uzsistatau zadintuva ir padedu toliau nuo lovos nes kitaip nebeatsikeliu, nes kai zadintuva padedu salia saves tai per miegus isjungiu o mama tai pazadina isvis velai tada tik speju i antra pamoka…
Flirtas

oi tokia problema matyt yra pas kiekviena…as darau taip: Nusistatau zadintuma ant Muzikinio cento garsiai aisku. ir kai pradeda grot keliesi isjunkti ir paskui atsikeles gali nebegysti i lova. Kai garsiai pradeda groti pasoki is lovos automatiskai!

keliuosi 6 val. nes kol išsikrapštau pasidažau jau laikas į sūlę drožt. dažniausiai nubundu be žadintuvo arba tėvai pakelia. iškart išsiropsčiu. niekada ilgai nemiegu. per atostogas ilgiausiai iki 8val. užtat vakare 10 jau lovoj būnu. Šypsena

blm blm…kur nusirito pasaulis…jau klausimaiNekaltas Gerai
neishsiritu ish lovos ir neishlipu - ishnesha

[quote]Man irgi lygiai tas pats…Taip Ateina mama prizhadina,buna "gerai,jau keliuosi…" ir toliau sau miegu… Tai dazhniausiai atsikeliu ~7:40… Ir nealabai ka suspejoO… Nežinau

as isvis nesigulu i lova Cha cha

geriausia nemiegot jei nemiegi ir keltis nereiks Juokiasi

Taip ash irgi toki pat metoda taikau Cha cha

Ydomei ceMirkt

Na kol kas mes dabar tik jaunejam augam brestam Šypsena O kada pasensiu ir negelasiu atsikelt tai brrrrrrr nelaukiuCha cha

As irgi turiu toky zadintuva tik jis ne toks rupestingas kaip tavo Juokiasi

Tej kur tu miegi ??? Mamos glebyje Juokiasi ???