kokia turetu buti draugystes pradzia?..

kokia turetu buti draugystes pradzia?..

sumasciau paklaust zmonijos ka jus manot apie draugystes pradzia?.. manau kad yra 2 draugystes pradzios… 1. kai vaikinas arba mergina pasiulo draugauti (tiesiog pasako “draugaujam?” Mirkt ir nuo tu zodziu prasideda viskas…Tie zodziai lyg surakina brangu zmogu… lyg uzdaro ji nuo kitu draugu… 2. tai draugystes pradzia be zodziu… kai draugyste pradeda jausmai… kai nenori issiskirti su brangiu zmogumi ir zinai, kad ir be zodziu jis tave supranta…juk jei yra abipuse meile - tai kam tada tie zodziai, kurie “pramusa ledus”… tame ir esme kad ledus pramusa zodis, bet ne jausmas… Manau, kad siuolaikiniu draugysciu daugiausia prasideda nuo zodziu… bet yra faktas - kad tokios draugystes ilgai netrunka… (cia mano nuomone). Taigi ir norejau paklaust ka jus manot apie visa tai?..

man tai labai juokinga, kai “meile” prasideda nuo “davai, draugaujam nuo dabar, ka?” Cha cha primena darzelio laikus Cha cha

na abu budai man primtini ir isbandyti… jo seip meile is davai draugajuam neasiranda… bet seip apie kakalba suprantat;] seip… tai… esme ta kad pirma susipazysti su zmogum ir poto ziuri… kaip gaunas… ;] eN-T tu nanukas! ;p ;]

o tu kaip manai, cia ne darzelis? ;-]

siaip sitame amziuje mes ir kopiame is darzelio…

kazkaip as nelb naudoju toki dalyka kaip ‘davai draugaujam?’ ar pan. manau viskas turi gautis savaime.

bet kartais tai buna kad sakai… draugaujam a?, o kartais tiesiog net nereikia to…

Cha cha Cha cha Cha chair as kazkaip prisiminiau - buvo pas mane tokiu davaidraugaujam,bet kad ir kaip gaila snipstas gavosi Cha cha

niu man kažkaip vienąkart buvo su tuo ‘dv, draugaujam?’. tai truko dvi su puse dienos;>> jo…jėga o šiaip mieliau kai viskas būna be tų žodžių… manau. kartais žodžiai labai viska sugadina… vat;>

man tie zhodzhiai draugaujam tay kazhkokia komedija ! bleat buni kartu sieja bendri interesay nu pobishky wiskas gaunasi smagiai tampama artimesniais isipareigojama ir jau lyg ir pora ! taraaa…

aaa nesamone su tuo “davay draugaujam” taip kai buvo tai padraugavau du menesius ir vyskas.;V zodziu nieko gero.

daway draugaujam ! he he ?

idomu ka gali siais laikais patraukti su tokiais pasiulymais

tai su savo Vyras jus gestais susikalbat?

blakstienom.

ir taip ir taip. antra priimtinesne,bet po kurio laiko norisi saugumo. nebutinai tai turi but zodziai “davaj draugaujam”,bet pwz sveikinimas su 6men pazintim ar pasiulymas kartu waziuot iki kokio Vilniaus. Nes kitaip nesupranti ar tai rimta,ar tu tik dar 1 laisvalaikio praleidimo budas Flirtas

svarbiausiai pradet be melo…

ir be nerealiu pazadu Angelas

nekenciu tokiu zodziu kaip 1 punkte Cha cha