kokia turetu buti draugystes pradzia?..

ot gera meile “dw, draugaujam!” Nekaltasash buchiau uzh antra warianta Gerai Laimingas

pritariu Taip

pritariu Taip

wisu pyrma grazhi ! ir abipuse !

viskas turi vykti anturaliai Nekaltas

kai yra abipusė sdimpatija px, kaip prasideda Mirkt

paaugliai taip dazniausiai ir daro, nes persupranta tikros meiles-draugystes esmes…

Koks skirtumas kaip prasideda, svarbu apskritai prasidėjo Cha cha na, o jei rimtai, kartais viskas taip aišku, kad ir tų žodžių nereikia. Kartais tas tikslus žinojimas, kad “mes dabar draugaujam” neturi jokios prasmės ir yra vienas formalumas.

wiskas prasideda po bishkutiuka… Mirkt pirma atsiranda susizhavejimas… po to jausmaj… mejle su drawgyste… i psio ;>>~~

Nekaltas…draugystes pradzia…tai ivyksta savaime, naturaliai, o tas pasakymas draugaujam, nieko esminio ne keicia, nuo tu zodziu nieks nesikeicia…juk jei pries pasiulant draugauti vaikinas buvo ne koks, tai ir po pasiulymo jis vargu ar pasikeis ir pan. …nebent tik gali pamatyti koks gali but originalus tavo vaikinas siulydamas draugyste, arba mergina…

keistas dalykas yra ta meile… kai jos lauki, nesulauki… o kai net negalvoji apie tai… ima ir staiga “isdygsta” zmogelis ir tu supranti… kad be jo gyventi nebus miela… ex…

Man kazkaip atrodo, pradzioj 2as variantas turetu eit, ir tada savaime viskas. Nezinau, visu pirma Vyras turi but draugas, a paskum jau reik ziuret Juokiasi

you are gad demn right… Nekaltas

ogogo, mano draugai berniokai kooooOOoookie apie meeeilą pamąstantyyyys… Nekaltas~V ;HHH ;>>~

mane irgi nervij tas dw draugaujam,nesakau ash to,bet kartais durnos panos nesupranta kai su ja metaus kas tarp musu vyksta .Krc jei nepasakai kad nuo dabar draugaujam tai jos galvos kad as su ja zaidziu ,jom tas nusibos ir sustums raga Apakęs

kox skirtumas? gerai ir vienu ir kitu atveju,nepriklauso zmoniu santykiai nuo draugystes pradzios Šypsena

nelabai supratau klausimo esmes Cha cha

siek tiek priklauso, be pradzios gali ir nebut draugystes…

klasimo esme - ar tu uz ar pries draugyste, kuri prasideda zodziais “draugajam” ir pan… ir kodel?..

tema issemta… vadinasi priejome bendros isvados: tikra draugyste prasideda tik tada kai jausmai yra tikri. ir dauguma jusu (kaip ir as Šypsena) manote, kad draugyste turetu pradeti ne zodziai “dw draugaujam…”