Kokia tavo seima?

Pilnoje Cha cha ta prasme,mano seima sudaro : Ash Cha cha,mama ir tetis Aš nekaltas Mirkt ,brolis Gerai Taip Cha cha ir SHUO Širdis Graži Cha cha

mano sheima tei: mama, tete, ash ir musu gyvunija…shuo brolis ir ziurkenas Aš nekaltas Cha cha ir visi mes kartu… Taip Cha cha
tiesa brolius turiu du, vienas vedes…
^DMX^, skaichiau kad tu che labai priesh savo teti, uzhmushti grasinies ir t.t. Šypsena ir man toks vaizdas, kad tu priesh ji vien todel kad jis paliko tavo mama…bet ar tu zhinai to priezasti? gal tiesiog taip turejo buti…taaip daug geriau nei kad abu tevai namie, ir treciasis paaulinis karas dar… Aš nekaltas siaip mano aplinkoj yra viena zhmogutis, kuris ishsiskyre, o zhmona “pabego” i kita miesta su vaiku… kasdien matau kaip jis kencia negaledamas pamatyti vaiko, paliesti, negirdedamas pacio papraschiausio bet mieliausio Širdis zodzio “tete”…bet kad ir kaip jam butu gaijla viso to, jis nieko negali pakeisti…gal jiems tiesiog neskirta gyventi kartu…Aš nekaltas

sorry jei che ir vel mano svaigalai…bet nesuprantu zhmoniu kurie piktinasi savo tevais vien del to…kad jie ne kartu …

kajp ir dawguma,… mama Aš nekaltas tewas Šypsena broliz Blogai shuo Aš nekaltas ir ash,… Šypsena ish ishores taj atrodo pakankamaj geraj,… bet tik ish ishores,…

Cia tik tu manai, kad jis pyksta, nes tetis paliko mama, bet gal yra ir kitu priezasciu?

teij vo ash ir sakau…kad jei jis pyksta tik del to - neverta! todel kad tokiu atveju kaltinti negalima nei tevo…nei mamos… gal likimas? Aš nekaltas Liežuvis

viskas gerai Cha chaCha chaCha cha

Smagu, kai gyveni darnioje seimoje.

na mano seima yra noramali,ir labai uzjauciu tuos kurie gyvena tik su vienu is tevu arba is vis ju neturiNustebęs

na musu sheima normali…mama tevas as katinas zhuvytes…bet kartais man atrodo,kad geriau butu jei tevai negyventu kartu…nznau…g.al buna per daug skaudus momentai…

Gerai

sawo sheima as labai patenkinta… 4 nariai ir wisi puikiai sutaria Mirkt o del tos skyrybu traumos… jos stiprumas manau priklauso nuo to kaip tai yra pateikiama vaikams… ar su jais yra apie tai snekama, bendraujama… nesakau, kad traumos is viso nebuna, tai neisvengiama… taciau sitai vaikaui manau reikia moket pateikt, ant kuo grazesnes "lekstutes" Mirkt

Gal dar kas noretu papasakoti apie savo seima? Gal kas nori pasiskusti, kokiu jaunesniu broliuku ir sesuciu turi, kuriems taip ir knieti pasiknaisyti po jusu daiktus ar iskusti jus tevams? O gal patys esate tie jausnesni broliai ar seses, kuriems be galo be krasto smalsu zvilgtelti i vyresniuju broliuku ir sesuciu daiktus, perskaityti ju dienorascius ar siaip suzinoti kikia ju paslapti?