Kokia tavo seima?

jo . kai ash vaiku turesiu…ash jiem busiu tox geras tevas, kurio ash deja neturejau…Aš nekaltas

Na ir puiku! Manau tavo vaikai bus laimingi. Juk svarbu, kai tave myli ir palaiko artimiausi zmones;mama ir tetis. Juk taip norisi, kad jie tave apkabintu, kai tau negerai ir palinketu saldziu sapnu pries miega, nes vis daugiau vaiku siais laikais yra musama butent artimiausiu zmoniu. tai yra ziauru

man atrodo , kad zmonems keistis laiko yra. Ir jei tavo tevas ar mama geria , ar siaip valkiojasi< tu turi jiems padeti pasikeisti ir padaryti jintokiu zmogumi kuri tu nori matyti.

Gerai, jein tie tevai nori keistis, o jei ne, tuomet greiciau tave i ta liuna itrauks, nei patys is jo isbris.

Taip tu labai teisi ir achiu uz grazhius zhodzhius…Šypsena

Visada prasau! Jei tuo tiki, tai ir busi vienas is geriausiu teciu pasaulyje!

ash noriu pachiam irodyti…kad ash busiu geresnis tevas , negu mano tevas…Taip

Mailoska ,zmones keiciasi metu metais.Zmones geri tik reikia padeti suvokti tai. As tikiu jog tikrai busim geri tevei , o dabar stenkimes buti gerais vaikaiws , kad tevqai ir siaip zmones tiketu ir dziaugtusi mumis
Suteikim jiems dziaugsma

Geros mintys! As nenoriu girtis, bet tikrai savo artimiesiems suteikiau daug dziaugsmo!

saunuole Mailoska. Aas irgi taip galvoju jog savo zmonems suteikiu daug dziaugsmo, o tai ir yra svarbiaudia.laikykimes taip ir toliau , jog mes geri zmones

sekmes tau mailoska mes dar pasimatysime. Gera tema buvo …Iki ir tikiuosi ieskosi gyvenime to kas grazu ir sildo tavo sirdi

tikiuosi kad visada busime normali sheima, kokia esame dabar

mano tevai issiskyre,kai buvau su sese buvom pirmokes. po keliu metu atsirado ‘naujas tevelis’ ir is karto su juo brolis (is patevio pirmos santuokos), o pries 5 metus gime mano mamos ir patevio bendras vajkiukasŠypsena siaip tai pasakysiu as jums viena dalyka - nesvarbu ar tevai issikyre ar ne, svarbiausdia kaip jus jauciates savo seimoje! va!

na mano seima normali ir tuo labai dziaugiuosi…siaip labai baisu kai tevai susipyksta,kai nesikalba ir t.t. tada net namuose neisnori buti.
manau,kad tevu skirybos tikrai yra psichologine trauma vaikams;(as nezianu ar istverciau jei mano tevai skirtusi…tikiuosi,kad to niekada nebus

Dekui uz palaikyma! Ir tau sekmes visur ir visada.

to tau nuosirdziai linkiu.

as+mama+tevas.manau,kad skyrybos didele trauma vaikams,bet kartais tai buna geriausia iseitis

Seima kaip ir priklauso, tetis, mama, sesuo ir as Šypsena…Tevu skyrybos - man butu trauma…Buvo periodas mazdaug pries 5 metus, kai atrode, kad tevai priejo liepto gala, bet aciu dievui viskas isejo tik i gera…Dabar jie laimingi kaip niekad Šypsena

Puiku,kad viskas susitvarke! Bet jei visgi tevai nesutartu, tai kas tau butu geriau, ar ju sktrybos, ar gyvenimas kartu, bet nuolatiniai barniai?