Kokia tavo seima?

Kokia tavo seima?

Kokioje seimoje gyveni? Ar tai tokia seima, kaip ir priklauso:tetis, mama, vaikuciai. Ar tavo tevai yra issiskyre? Kaip manai, ar vaikams yra psicholigine trauma, kai tevai skyriasi?

Musu sheima normali Šypsena

Ar tu esi laimingas gyvendamas savo seimoje ir kaip jaustumeis jei tavo tevai nusprestu, kad daugiau kartu jie gyventi nebenori?

mano tevai issiskyre kai man buvo 3 metai. tada tai manes tikrai eniskaudino. tevo daugiau nemaciau, nes jis isvaziavo gyvent i jav. bet po poros metu atsirado patevis, o dar po 10 metu ir brolis. dabar musu seima sudaro 4 nariai ir visai nesigailiu kad gyvenu su pateviu, o ne su tevu. bet jei tevai butu issiskyre kai as jau buciau didele, manau kad tikrai butu didele truma

mano seima issiskyrusi…Liūdna
aisku buvo trauma ir man bet as tuo kartu ir dziaugiuosi pazinau geriau pasauli ir zinau ko nedarytciau antra karta ar ko nedarytciau ka dare tevai…
manau tai didesne trauma buvo mano mamai, nes ji dar iki siol neatsigauna o as jau beveik islipau is tos duobes, jei dar mama viso gyvenimo nesekmiu neversu tevui tai is vis butu rojus…

Hmmmmm… Nesuprantu tu tevu kurie skiriasi… Negaliu net pagalvoti taigi jei jau pridirbot vaika tai ir turekit bedos… Liežuvis O seip gyvenu norma kate suo ir tevaiŠypsena

mano tevas ir motina issiskyre…ble teva pagauchiau sushaudychiau…Piktas Taip

TaipTaipTaip

Mano tevai irgi issiskyre. Man trukdavo tevo. Bet kartu mane visa tai uzgrudino, nes dabar as zinau,kokios seimos pati noriu ir tikrai ne tokios , kokia turejau.

as normalioje…

Kodel taip ziauriai? Ar jis buvo toks blogas zmogus/ Jei taip, tai neverta jo sauti, tu tik pats sau gyvenima susigadintui, o kam to reikia?

Zinai trauma yra . As gyvenu su mama ir broliu , mano tetis mire , kai man buvo penketri. Taigi labai myliu mama taciau tetes nieka s neatstos.O skyrybos taip pat labai nemalonus dalykas.

taup pasiseke! O kodel po normalioje daugtaski padejai?

na mano seima neissiskyrus ir tuo labai dziaugiuos…bet jei tevai nusprestu skirtis manau,kad esu pakankamai suaugus kad ramiai priimciau si sprendimaTaipjei seima nesutaria,jei tevu tarpusavio santykiai paslije nematau prasmes likti kartu net del vaiku…geriau jau vaikui augti su vienu is tevu nei su abejais vienas kito nemylinciai tevais…anokia ten seima kai jos pagrindas barniai…Aš nekaltas

Nu gal sushaudyti gal per zhiauru…bet ji gyvate subaduchiau tada…tiesiog nekenchiu jo…Piktas Taip

kol kas dar normali Aš nekaltas

As labai labai tave uzjauciu del tetes, bet gal kartais tau yra net lengviau, nei tiems, kuriu teciai yra gyvi, bet ju vaikai vistiek nemato arba mato kaip alkoholikus. Tu gali apie teti galvoti kaip apie labai gera zmogu, kuris mylejo ir tave ir tavo mamyte, broliuka. O tas, kiris mato teva kur patvory nusigerusi, manau kencia labiau. O jei dar koks draugas pasisaipo, kad koks tavo tevas, toks ir pats busi?

ir beje jei sushaudychiau ji man gyvenima dar kaip tik palengvintu…nes nebeireiktu jo medzhioti daugiau…galechiau apie ji tiesiog pamirshti…Aš nekaltas

Oi neverta jo nei saudyti nei badyti. Tau turint toki teva nepavydziu, bet uztai manau pats busi kuo geriausias tetis, nes zinosi kaip vaikams yra sunku, kai ju nesupranta ar net skriaudzia.