kokia tavo saviverte?

kokia tavo saviverte?

balais… jeigu reiketu ivertinti save desimtbalej sistemoj, keliais balais ivertintum save? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

100 Taip

tuos kurie bandys save ivertinti balajs, ishkart ivertinchiau nuliu balu Nekaltas

cikalatka, tu nesupratai, ne gramais, o balais reikia save vertinti… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Idomus klausimas,bet deja save vertint sunkiausia.Is salies geriau matosi. Taip

kodelgi? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

priklausomas Bučkis Apkabinimas ash negeriu Flirtas Mirkt

jejgu nesupranti, taj idomu, o keik balu paskyrtaj sau???

nuo 0 iki 10

aš profilaktiškai skiriu sau 0 balų,nes kaip kažkas rašė,tas kas vertina save balais vertas 0’liui Nekaltas

siai dienai kokius 8. tai, sakyciau, nera taip blogai, nes pries kokius 5-6metus mano saviverte buvo artejanti link 0… dabar gi, kryptis kitokia… tik labai prasyciau nepainioti pasitikejimo savimi ir savivertes su egoizmu, ziurejimu i kitus is auksto, nuolankumo trukumu, pizonizmu ir visokiu kitu bredu kuris jums saus i galva… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Penki balai - Bet zmogus ne rasinelis, kad pazymius galetum rasyti ir ne bangavimas koks.

todel ir prasau vertinti ne kitus, o save… tai saziningiau, nors lietuvaiciams kur kas maziau iprasta ir sudetingiau… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

o kuo skiriasi saviverte ir pasitikejimas savim???

Kiekvienais metais man tenka daryt saviverte darbines ivairiu sriciu kompetencijos klausimais. Po to savivertos rezultatai aptariami posedyje TaipTaigis pats saves vertinimas vistik turi prasme, jei sugebi aiskiai ivertinti aiskius klausimus, plius dar apginti si saves ivertinima. Tai kaip ten su tais 0 ? Juokiasi

Chokoladka Gerai Fantastika! Priklausomas, jeigu ir žinočiau, nesakyčiau! Geros mergaitėms - dangus, blogoms - viskas! Aš visą laiką buvau gera mergaitė, bet draugavau su blogais berniukais ir mergaitėmis - jie mane išmokė baisingai gerų dalykų Šypsena Oi, prisiminiau mokyklinę uniformą (man ją teko vilkėti ir visai nesigailiu) ir nubėgo širpuliukai. Kažkodėl ji vis labiau trumpėjo ir siaurėjo. Tačiau baigusi mokyklą supratau, kad esmė ne trumpoje uniformoje, todėl man nuoširdžiai gaila šiuolaikinių - ečių, kurių makiažo sluoksnis toks, kad nuvalyti reikėtų kibiro vandens ir kilogramo muilo, o batų kulniukai tokie aukšti ir smailūs, kad net nejauku - kaip jos paeina Nekaltas Ir kam to reikia? Nori būti suaugusios? Tam turės juk visą gyvenimą. Beje, mokydamasi mokykloje tik paskutiniais metais supratau, kiek daug pražiopsojau. Kiekvienais metais susigalvodavau sau tikslą - mokytis labai gerais pažymiais. Tačiau taip pat supratau, kad vien grauždama knygas ir atmintinai mokydamasi chemijos formulių tapsiu tik nuobodžia “zybryla” su kuria draugai bendraus tik todėl, kad nuo Tavęs galės nusirašyti namų darbus. Tad be mokslų turėjau ir kitokių pomėgių. Žodžiu, svarbu suderinti viską - tiek malonumus, tiek mokslus. Taigi, geroms mergaitėms - dangus, blogoms - viskas. Žinoma, galima būtų eiti toliau, bet toliau jau - kosmosas. O ten, sako, baisingai šalta Pavargęs

Tai berasmiska ir nebus saziniga.Vieni per daug gerai apie save galvoji, kiti nuvertina.Dar vieni galvoja kad verti daug, bet maivosi…nori kag kiti rektu, ka tu katu, tu vertas daugiau.Ai vienu zodziu maivosi visi.

Ble…nervina mane tokie dalykaj, kajp ishrajshka kazkokiu zmogishku savybiu skajchiajs…kiek jus vertinat savo mejle balajs…savo tikejima balajs… xjnia kazkokia… Veee

mano suvokime skiriasi, nors pasitikejimas savimi didelia dalimi itakoja saviverte. sakyciau, saviverte butu pasitikejimo savimi, meiles sau, atsakomybes ir ziniu suma o gal ir sandauga Nekaltas Nekaltas Nekaltasir jumoro jausmas, butinai jumoro jausmas… gal net kvadratu