kokia tavo saviverte?

xjnia pas mane 5 balai… Nekaltas na gal 6 Drovus

kikeros, nepyk, gyvenimas tik isibegeja… kita vertus, juk reikia ir 30+ kazko paivairinimui… vietoj “gal kas nori pasmaukyti” o trecia, nesugalvojau kaip kitaip paprasyti vertinti save… nori vertinit ne skaiciais, prasau, visuomet su malonumu laukiama tavo zinute Nekaltas Nekaltas Nekaltas

žinai priklausomas… man savivertė dar nepadėjo… savikritika man kaip tai priimtinesnė… įgaunu vertės tada… Nekaltas

Radvile, as irgi pasiilgstu mokyklos, juolab, kad mane is jos isvare. uz elgesi, tarp kitako… teko mokytis vakarinej… bet, as kazkaip susivokiau, kad gyvenimas bega, o ir uniformos nebeprivalomos… o ir zmones skirstyti i gerus ir blogus kvaila… nebent popsines literaturos pavadinimuose… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Tai gi irgi savivertes dalis Nekaltas

vo chia ash pasuoju, ibo jumoro nerasta anei su zhiburiu Drovus Pavargęs

man kazkas yra pasakes: esi shu.do vertas.tai kiek cia butu balais nezinau Nežinau

š.ūdas matai yra toks daiktas iš kurio kažko tikimasi…geresnio derliaus ar panašiai… taip kad viskas Tau priešakį…

balais zmogu negalima vertinti, nes nera tokios tobulybes, kuri verta 10, tad nera ir i ka lygiuotis

Aš tai daug nekainuoju… Gal kokius 3 balus… Bet ir tai nieks neperka… LiūdnasTačiau man dažniausiai užtenka… To, ką turiu… Šypsena

Nors ir esu itin vertinga fosilija, bet budama dar ir kukli Drovussave vertinciau nuo -10 iki +9(10buciau tobula Cha cha)

automobilis yr toks… savivarčiu vadinasi… bet ar jo vertė procentais skaičiuojama nžn Pavargęs

Piktasas jau girtas,visose temose stengiausi palikt atsiliepimus Apakęs…o ju niekur nerandu Girtas Labas

kolega, mes turime daugiau bendro nei maniau… Šypsena Bendrai manau, jog saviverte banguotas reikalas. Zinoma, mandagiai apeinant prie vieno, ar prie kito krastutinumo prisisliejusius melagius, kurie meluoja sau ir slapstosi uz nepasitenkinimo gyvenimu. Jie tuno kaip hienos zemiau savanos sauleje isdegusios zoles, ir gave prarasto laiko sazines grauzimo smugi, puola, laiks nuo laiko, tai ant liuto, tai ant lauko peles. Taciau labiausiai as nemegstu tu, kurie sau 10 raso. Begedziai jie, ir ploksti kaip stalai, o balsa turi caizu kaip svirpliai. Bet tas ju spygavimas greit pabosta, beto ir pastebeti juos sunku, nepaisant erzinancio garso. As noriu sau rasyti 1. Tada as visada zinosiu kiek daug man reikia dar iveikt save, o 10-ties pasauliu kalnas man svytes ir sirdi saldins. Ne, tai nera joksai tikslas, tiesiog dar noriu as pasokt papedeje ir “svorius” nusimest, ir neuzkopt i kalna, o taka ten pramint, stai kur paslaptis yra!