Kokia ta mirties spalva?..

Cha cha gerai tu cia sulyginai! Gerai

FlirtasĖgi kokis klausimas tokis ir atsakymas…

Taip Gerai

O kodėl tada įvairiose religijose Dievai vaizduojami kaip vyras arba kaip moteris, bet niekada kaip tryda ar belyčiai Nekaltas… jie gali netgi būti su gyvūnų galūnėmis, bet vistiek turi lytį Nekaltas

Tai yra tiesiog zmogaus protu apdorotas Dievo isivaizdavimas ir interpretavimas taip, kad jis butu prieinamas ir suprantamas paprastam zmogui. Dievas neturi nei lyties nei materealaus pavidalo, tokius dalykus mes Jam suteikiame patys.

Savotiškai sutinku su tavimi… Dievas ir religija… aš ją suvokiu savaip… ir manau, kad kiekvienas žmogus turi sau tinkančią ir suvokiančią religiją-tiesą… mano nuomone, tas Dievas, kuriuo tikiu aš… nėra net žmogaus pavidalo… (bet tai kita tema)… tačiau gilinantis į kitas religijas ir turint savo nuomonę apie tai, Dievai-žmonės, kad būtų priimtini mums, siųsti jo pranašai ir taip toliau… jie visi turi lytį… galbūt ir mūsų suvoktą… apie religijas ir Dievus-žmones aš taip pat turiu savo nuomonę ir savo požiūrį į tai… ir aplamai netgi tuos pačius daiktus mes taip dažnai matome skirtingai ir skirtingomis šviesomis, tad tas pats ir Mirtis… vienam ji gali būti kaip vėjas… kitam Giltinė su dalgiu, trečias vėlgi turės savo nuomonę, o jei gilinantis į spalvas, tai esu skaičiusi, kad violetinė spalva gali simbolizuoti Mirtį… diskucija… protingam žmogui… nepakeis jo nuomonės, bet suteiks galimybę į jo nuomonę pažvelgti ir kitų akimis Nekaltas

“Mirtis visuomet musu kaireje,per istiestos rankos nuotoli.Kai tau niekas nesiseka,kai tu beveik zluges,atsigrezk i savo mirti ir paklausk,ar tai tiesa.Ir mirtis pasakys,kad viskas yra niekai,isskyrus jos prisilietima”. Carlos Castaneda. mano mirtis yra juodos spalvos Mirkt

Kokia mirties spalva…ogi tokia kaip tuo metu jauciasi zmogus, jei jis neturi sau sazines priekaistu,nugyveno prasminga gyvenima, jis ramiai numirsta,tai spalva sviesi manau ji palydi, o jei zmogus kankinasi, riekaistauja sau, grauziasi del kazkada padarytu klaidu, negali pasts sau atleisti, tada tamsi spalva ji lydi.

bespalve su raudonais bumbuliukais Juokiasi,o istikro numirsit tai ir pamatysit,kokia ta spalva

mirties spalva priklauso nuo to, koki gyvenima nugyvenai

Giltinė - mirties deivė, numarinanti žmones. ash ja isivaizduoju susiraukslijusia sene juodais drabuziais.manau, jog vis del to mirties spalva juoda Angelas Angelas Angelas

Del spalvos tai tikrai negaliu pasakyti, bet paciai buvo situacija , kuri grese mano mirtimi, tai net keista buvo sekundziu laikotarpis, o savo gyvenima matai is sono, kaip tu ji pragyvenai ir supranti , kad jis gali tuojau baigtis Mirkt

Ryski ir tolstanti, kokia raudona, ugnies spalva. Ir vos pagalvojusi jauciu kazkoki greiti. Tarsi mirdama skrisiu i ta raudona spalva, kuri vis ryskes ir bus labai karsta. Nusisnekejau, bet baika Cha cha Kaip paklauset, taip atsakiau Liežuvis Laimingas

Manau sviesi ir ryskiai ryskiai balta,ir ja skrendi tokiu dideliu greiciu tarsi kas nors trauktu…Cia as taip manau Šypsena

ne nezinau…idomus klausimas… Nekaltasmirties spalva…yra toks stereotipas…mirtis = juoda…bet as turboot tam nepritarciau…galboot balta? Drovus

Juoda

man tai mirties spalva yra raudoma ( lyg kraujo) ir juoda ( lyg praraja) … bet geriau apie tai nesnekesiu, Žliumbia Bučkis

mirtis … mmm … tokia rEEskei rEEskei balta… Angelas

O tu uzmerk akis ir pamatysi Nekaltas Kietas

balta ar kita sviesi, gal balta su zaliu ar melynu atspalviu,