Kokia ta mirties spalva?..

pilka Pavargęs

nezinau man tai balta… Bet siaip nemanau kad mirtis turi spalva bet manau mirtis tai sviesiausia ka mes matysim per wisa sawo gywenima Taip

man irgi atrodo kad mirtis vis delto neturi spalvos… Nekaltas Liežuvis Cha cha

jep,bet jai dazniausiai visi priskiria juoda…(bet juk tai gedulo spalva,o ne mirties…)

Ryškiai balta, sviečianti, akinanti. hm… o gal tai ka nors reiškia, gal galime ką nors spręsti apie žmogų, pagal tai, kaip jis įsivaizduoja mirtį. Gal čia atsiskleidžia požiūris į ją…

O aplamai Mirtis vyras ar moteris Nekaltas… nuo to priklauso jo/jos spalva Taip Taip Taip

Nesupratau siek tiek… Prie ko cia vyras ar moteris?.. Mirtis ne koks nors padaras ar zmogus… Ji, o gal butu teisingiau sakyti “tai”, yra belyte…

Balta,balta-kurioje visos vaivorykštės spalvos, mat Siela grįžta į palaimą, ramybę, kol pasirinks naują gyvenimą. O kokios bus jau to gyvenimo spalvos,priklausys ir nuo praėjusio gyvenimo darbų Liežuvis

Pirma šovusi į galvą mintis… buvo kodėl spalva… ar mirtis turi spalvą… todėl pajuokavau, kad priklauso nuo to ar tai vyras, ar moteris Cha cha… o šiaip tai graikų mitologijoje, juk Mirtis buvo moteris… kitur traktuojama kaip vyras… Dievas vyras ar moteris ???… ar vėl belytis… O man… Mirtis… moteris apsirengusi baltu apdaru Cha cha

Na tikrai savotiskas Mirties suvokimas… Cha cha o kas del Dievo, tai nedvejodama atsakyciau: belytis. Cha cha

Juokiasi

balta

balta, kaj mirtis yra isgelbejimas, ir juoda, kaj mirtis yra tarsi zudike…

bet gi giltinė tai būna juoda Nekaltasman, pavyzdžiui, sunku tapatinti mirtį su kokia kita spalva nei juoda… niekaip neįsivaizduoju jos oranžinės, baltos ar dar kokios nors…

Giltinė… stereotipas… juk viskas priklauso nuo mūsų požiūro į pačią Mirtį… ji mums dažniausiai asosijuojasi su juoda spalva… skausmas Nekaltas… bet galbūt mes išeiname į geresnį gyvenimą… balta Nekaltas

Juodai raudona su baltais dryžiais Taip

Kraujo raudonumo pereinanti į juodą… Niam niam

fizika Cha cha

o kur jau ten be jos Juokiasi

Šiaip, tai mirtis yra reiškinys…Kaip ir tryda…Tai nei moteris , nei vyras…Tiesiog mirtis.