Kokia ta mirties spalva?..

skaudziai balta,i melynuma bishki…tokia,nuo kurios akis skauda

INDIGO Cha cha

mirciai duociau juoda spalva Pavargęs

Apie mirties spalva kazkaip ir nesu pagalvojes,bet jai priskirciau kazkokia tamsia,salta spalva.Galbut juoda.Kuomet kazkas uzgesta-pasidaro tamsu.Nors mirtis gali igauti ir kita spalva ar net keleta ju,priklausomai nuo to,kaip isivaizduosi tai,kas po mirties.Man toji antra spalva sviesi.

elektrine

Pritariu Taip[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/362566.44 4-=(583500269](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/362566.444-=(583500269)

o man atrodo, kad ji pilka su raudonais taskeliais… Nekaltas

black

violetinė.

man mirtis - akinančiai balta spalva vilioja pasimetusias sielas…

mirtis neturi spalvos-ji slankioja vis kitokiu pavidalu… Angelaso jei taip tai balta ir oranzine Apakęs Baisu

manau tokia kokiu rūbu esi aprengtas…

balta sviesa tunelio gale…

Mirtis yra įvykis. Nesamonė skirstyti į lytis. Mirtis, mirčius… NekaltasO ar veiksmas turi spalvą? Aš paslydau. “Paslydimas - kokia jo spalva?” - panašus beprasmiškas klausimas.

gali but,kad beprasmis klausimas…bet argi siam pasauly yra kas nors prasmingo?.. Nekaltas…jei taip,tai as tos prasmes nematau…atleisk…

tik ne juoda ! kokia nors sviesiai violetine (alyvine) Drovus

Man atrodo, kad prasmė, kaip po tokia, neegzistuoja pati. Prasmę suteiki pats. Bet aš turėjau omeny, kad šis klausimas neturi jokios loginės prasmės. Aišku, gali pabandyti suteikti jam prasmę, bet tai ne viskam tinka. Kad ir ką sakysi, paslydimas lieka paslydimu, o mirtis - mirtimi. O jei tu šiam pasauly nematai prasmės, tai telieka tavęs gailėti.

Tuo lajkotarpiu kjp miri ir “ejni” kazkur kitur ,o “nuejas"nieko neprisimeni-tajgi ir spalwos jokios nebuna;}”

Kaip besisukančias juodos ir baltos spalvos spirrales. Nes mirštant į smegenis išsiskiria medžiagos, artimos narkotikams, kurie sukelia panašias haliucinacijas.