Kokia kalba yra palaike lietuviu kalba?

Tipo akcentas, kai kalbi anglishkai, kaip pas vokiečius.
O kalba sakė iš skambesio panaši į ispanų.

Dazniausias variantas budavo - prancuzu…Apakęs O siaip dauguma susizaveje klausydavo, kaip mes savo kalba dainuojamLaimingas Kiba, didziuokimes savo gimtaja kalba…Mirkt

karta lenkijoje !!! mane palaike italu Juokiasi !!!

zinoma !!! musu kalba nuostabi !!! Mirkt

Aphrous rašė:

Jo jo, man irgi Šypsena kai kas net vengdavo bendrauti, nes kai jie "pliotkina", mes klausydavomes ausytes įsitempę ir su neutralia veido išraiška Šypsena o kai lietuviai pradėdavo apkalbinėt, galėjo tą daryti apkalbamam prieš nosį Šypsena labiausiai biesinosi lenkai, nes gi kaimynai esam, tik mes visus jų išmyslus suprantam, nėr kur pasislėpti, o jie iš mūsų - nu nieko Niam niam

GeraiGeraiGerai Laimingas Pasirodo tikrai gerai, kad mūsų kalba tik su latviukais asimiliuojasi Laimingas Tačiau pastarieji bjaurybės perpranta ką mes kalbam ir svarbiausia, kad tada kai labiausiai nereikia!

ŠypsenanepasakyčiauŠypsena arba tie latviai su kuriais teko bendrauti nebuvo gabūs kalboms. kartą bandė "pašnekėti lietuviškai": varė savo kalba, visur pridedami galūnę "as", ir stebėjosi, kad mes vistiek nesuprantameŠypsena

Kur as bebuciau niekada niekas man nesake, kad musu kalba panasi i rusu… Graziausia ji pasirode prancuzams, ispanams ir italams. Labiausiai nepatiko vengrams… Nors pas juos pacius tai kazkokia pauksciu kalba…Juokiasi

daugumai amerikiechiu lietuviu kalba panashi i lenku… Veee

EsperantoApakęs

esperanto?? Apakęs Apakęs Cha cha
o ka amerikieciai dar isvis apie tokia kalba yra girdeje…
negaliu patiketi Mirkt

sake kad as vokietis as jiem Lithuanian o jie man Slovinian Cha cha

jo dar tiesa sako kad musu kalba labai grazi sako ateina cia pas mus taip pat kaip jus graziai kalba tik nesuprantu kokia kalba

o rusu laiko del to kad mes rusu kaip savo mokam bent jau as ir po menesio pazinties paklaisia is kur tu is rusijos as ne is lietuvos i ji sako tai kaip tai is lietuvos o taip rusiskai kalbi as dar tada leituviskai pasiunciu toli varliu rinkt

ir dar nusistebi o as tai tik viena kalba zinau o as taip paguodzenciai paziuriu ir sakau aha tik viena "tinginiai" lietuviskai sakau Cha cha

Tai gal sake "kalbi kaip dainuoji" ? Cha cha

Labas

dabar esu Vokietijoje, tai dazniausiai mus (lietuvius) palaiko italais. Buvo visokiu variantu: kad is Ispanijos, Rusijos (jei barames), Rumunijos, ar net Izraelio! Mirkt bet gal del to, kad as tamsiaplauke? Nekaltas O didziausias apakimas visiems, kad i lietuviu kalba panasi tik viena kalba - latviu (Latvija jiems irgi mistika didziausia)
beje, su mumis gyvenantys rumunai, jau skiria rusu nuo lietuviu! O moldavas sako, kad visi musu sakiniai ritmingi, kaip repas Cha cha

L.

betgi moldavai tai tie patys rumunai Šypsena

Manes tik yra klause ar musu kalba panasi i rusu,ar rusai gali suprast ka mes kalbam.Viena aukletoja sunaus darzeli yra pasakius,kad mes ne rusiskai su vaikais kalbam.Tai ir pasakiau,kad mano vaikai rusikai nieko nesupranta,kad mes turim savo kalba,kurios rusai nesupranta,jei Lietuvoj negyvena.Bet gal todel,kad tam darzely yra brolis su sese rusiukai.Tuo gal ir atskyre,palygine kaip jie kalba ir kaip as su vaikais.