Kokia kalba yra palaike lietuviu kalba?

bet zhinokit kad ir kaip jums tai juokingai neskambetu, bet fonetishkai(kaip ji skamba ish shalies) lietuviu yra artimesne ir panashesne i lenku nei rusu kalba, jus patys pastebekit kiek "sh", "zh", "ch" musu kalboje…

Juokiasi O musu karta paklause kodel visa laika barames, nors atrodo normaliai kalbejome. Nepalaike nei rusais nei australais, bet stai kokiais pikciurnom palaike…

man tai sake kad ispanu…dazniausiai taip speliojo…sako ispanu ir viskas…na, o kai suzino kad is lietuvos - sako rusu…eina jie visi…Veee

Man irgi sake, kad dainuoju, o ne sneku…

lotynu kalbaTaip

sakau ismesk mokykline nacionalistine propoganda is galvos. ka turi bendro su kalbu panasumu, kad baltai gyveno dabartinej baltarusijoj pries 2000m?
dar karta sakau, rusu kalba be latviu yra pansiausia i lietuviu, nepriklausomai ar jus megstat rusus ar ne… ir skamba panasiausiai…
dauguma amerikonu nera girdeje rusu kalbos, todel pastaba tupa.

nu man teko viena karta Prahoje klausti kodo y Lietuva, tai paklause ‘‘o kur ta lIetuva? Gal Afrikoj ar kokia ce sala?’’… vienzo, tai nebuvo tiesiogiai su lietuviu kalba susije, bet su pacia shalim… Laimingas

gal negirdejes kaip kinieciai snekasi? va tie tai ar apie pinigus, ar apie masinas, ar apie meile - skamba kaip barimasis Cha cha pasiklausyk jei proga bus Mirkt
Atkreipiau demesi kad sako i kuria kalba musu panasi kai sneku su draugais pagal tai kas vyrauja ziniose - buvo Jugoslavijoj karas - klausdavo ar mes ne is ten, Cecenija - klausdavo ar mes ne is ten… Nekaltas
KOlkas dar niekas nepaklause ar as ne is Iraq - bet manau ilgai laukti neteks Cha cha

sake dajnuoju…
o kas negirdeje rusu tik klausinejo, ar panashi i rusu…
pachia palaike este…

taip, klausia ar nepanasi i rusu - bet tik del to, jei pasakes bunu kad as is Lietuvos - visgi arti tos rusijos mes esam (bent jau didelis + kad daugmaz zino kur Lt yra Mirkt ) o del skambejimo - kaip jie gali zinoti kaip rusu ar lietuviu kalba skamba - is filmu apie 007 bonda ar rembo? Cha cha heh, esu sutikes kelis zmones kurie rusu tikrai moka (na is ju puses klausimu nebuvo apie kalbu panasuma), bet kiti taigi sprendzia pagal tai kiek geografija zino! ir nieko cia smerktino - nagi pamiklinkim smegenis ir pagalvojam kokiom kalbom pietu amerikoje sneka skirtingose salyse Cha cha

ps o kad skamba graziai lietuviu kalba esu ne karta girdejes - nzn, sunku tai ivertinti kai suprantu as ja, bet man irgi patinka Mirkt

Man asmeniškai mūsų kalba panašiausia į indų Šypsena
Kažkada buvo per kabelinę paleidę indų kanalą, tai patikėkit, atrodo kalba lietuviškai tik nei žodžio nesupranti. Tiesiog skambesys tiek įprastas atrodo.

ispanu

rusu…

MAN SAKYDAVO VISKO: KAD PANASU KAI I BURNA VANDENS PRISIPILI I GARGALIUOJI, KITIEMS- KAD DAINUOJU,KITIEMS KAD 1 SAKINYS IS 100 ZODZIU, O KIEKVIENAS ZODIS- IS 100 RAIDZIU.
SIAIP GALVODAVO KAD SKANDINAVAI, ISPANAI,ITALAI. KAD PANASI I RUSU- NIEKAS DAR NESAKE,NEBENT TIE KUR AKLAI SPEJA,NEGIRDEJE NEI LIETUVIU,NEI RUSU IR ISVIS KITU KALBU NEGIRDEJE.

nei viena kalba neturi daug bendro su ta kuri buvo pries 2000 metu (pvz ta kalba kuria kalbejo anglai 18 amziuje labai skiriasi nuo dabartines).
o rusu kalba panasi i lietuviu tiek pat kiek i vokieciu. ir nieko bendro neturint su simpatijom ir antipatijom. kas tau taip panasu lietuviu kalboje ir rusu? ir musu akcentai nieko bendro neturi ir tik beklausiai amerikieciai mus gali su jais maisyti.

beje kas ten minejo lotynu kalba Cha cha
turbut esat daug kartu girdeje lotyniskai snekant, kad galit dar palygint Laimingas

Prisiminiau dar…
Klausausi-kalba ne angliskai, ne rusiskai, ne…, todel geriau isiklausiau: atrodo lietuviskai, bet su tooookiu kaimisku akcentu! Pasirodo-broliai latviai Cha cha

MAn dazniausiai Olandu arba danu, net nezinau kodel, gal del to ,kad Lietuviai auskti Nustebęs

nu jei daug vartoji tu su …pimp… galune tai panasu i rusu tada Šypsena
siaip tai daug kam jau ikaliau kad atskira kalba ir viskasŠypsena

dar llabai juokinga kad kas pas antra amerikona atsiranda kad kas nors is lietuvos Šypsena kad ir proproprorprprrorporproprorposenelis
Cha cha
vis pasigirt reikia.
nors yra daug amerikonu kur ir is lietuvos kile Šypsena

Dazniausiai tai mano, kad rusu, o kai pasakau kad lietuviu, tai yra tokiu buve, kurie dar perklause: "Lietuviu? Bet cia beveik rusu"
Hm…Nekaltas Geriau as patyliu… Aisku, nesakau, kad visi turi viska zinoti, taciau jeigu aiskiai pasakiau, kad lietuviu, tai negi nedaeina?

Na iš tiesų - kiek teko buvoti užsienyje, dažniausiai su studentais iš aplinkinių (postsovietinių) valstybių, kurių kalbos priskiriamos slavams, tai pastarieji suprasdavo vieni kitus be jokių vertėjų, nes l.panašus jų kalbų žodynas, o mes galėdavome kalbėtis nesibaimindami, kad supras Mirkt