kokia jusu reakcija,kai pas vaikina stovi?

o jeigu dirtine vagina…Cha chaCha chaCha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi super Gerai

"V komnate stojali troe: on, ona i u nego" Cha cha

Tokiais atvejais pamėgink prisiminti A+A Gary Allbright’ą - turėtų pamačyti.TaipCha cha

[/quote]

Geraias irgi taip manauGerai

na nezinau kaip ten kitos… bet as tikrai nedrysciau labai isispokso i vaikino … stovinti Liežuvis ypac jei jis su drabuziais Liežuvis manau ir pats vaikinas turetu nejaukiai jaustis tokiu atveju…

o kas delgerai ar blogai Šypsena manau gerai Šypsena kaip ir dauguma sake… vis geriau nei visai nereguoja Šypsena

Gedytis reiktu jei nestovetuCha cha

i jeigu pas vaikina "sėdi" kas tada ? Cha cha

Buna, buna, bet juk pats tada bandai tai nuslept…

Kieno cia akys nusvyra zemyn…?Cha cha

Nu mano nuomone cia nieko blogo kad netycia pasistoja…tai dazniausiai buna brendimo laikotarpyje tai cia tiesiog yra normalus reiskinys ir nevertetu del to nerimauti…juk pirmiausia zmogui kyla fiziologiniai poreikiai…ir jeigu ju nepatenkini tada taip ir gaunas…manyciau reiketu dazniau myletis ir tiek…nepergyvenk,su laiku viskas susitvarkys!Flirtas

TaipTaipTaip

o tada nieko Cha cha vaikinas pats turetu saves klausti, kodel taip yra Cha cha

na kurkas idomiau isgirst Moteris nuomoniu, kai trulike jei "netycia" i dailu uzpakaliuka pasitrini ir pasistoja… ka tuo atveju paneles galvoja?

brr, juk daznai buna ilipa kokia grazuole subtiliais kerinciais kvepalais[dar nieko], bet kai uzgriuna minia ir ja prie taves prispaudzia… Girtas
va ka tada jos galvoja, kai pajunta liuto jega? Cha chaNekaltas

man taip nebuvo, negaliu nieko pakomentuoti NeCha cha
tikiuosi ir nebus Laimingas

turbut man nebutu labai malonu, kai nepazistamasis liestusi

na nzn, juk tai ne pats prieina ir pradeda liest. aisku tai atstumia. man irgi siurpas paimtu jei kokia Moteris prieitu ir pradetu cia dirgint.
as kalbu apie tokius atvejus kai trulikas sausakimsas ir net kvepuot nera kuom[nebent nepazistamosios kvepalaisCha cha]…

VA JE ZAU na nzn tas vaikinukas liktu nesuprastas ish mano puses Nekaltas Manychiau garsokai ishreikshchiau savo nuomone apie ji… O ka gali zhinot, gal chai dar vienas "Truliq manijakas" Juokiasi

turbut jis neturi su kuo myletisJuokiasi

na jo Nekaltasmanau as manjakas… kiekviena ryta septinta val. vaziuodamas sausakimsu truliku i univera… vaje vaje Cha cha man galasCha cha bet deja nebuvau dar aprektasLaimingas

Tau turbut maloniau kai nepazystamoji lieciasi?

tai dziaukis jaunuoli,kad dar pas tave stoviJuokiasi

geriau tegul stovi, negu graziai kabo Šypsena