kokia jusu reakcija,kai pas vaikina stovi?

pritariu

o noretum? Cha cha

o aprektum? Cha cha tik graziai, kad pati nekristum zemiau …vienos vietos Cha cha

[quote]nekenciu kai kas nors mintis reiskia rekimo buduNeBlogai
[/quote]

nes tas Vilyte pienius yra,paskaitinekit jo temas "blevyzgose" ir suprasitJuokiasi

Na prie manes toks dar nebuvo priejes, bet kitu tai maciau- jie buvo su merginomis, niu tai suprantama Girtas

ük

tipo ne Tu buvai tas objektasNekaltas

Juokiasi subtiliai pasakyta

man taip buvo…kai atsisukau ir pamaciau to zmogaus veidukaBaisu, galejau isvemt visus pietus…Veee
bet siaip,jei graziam nepazistamam vaikinui stovi mano reakcija bunaMyliuCha cha

gaila,as visuomeniniu transportu nevazinejuLiūdnas

uzjauciu Baisu

Na visai neseniai buvau Egipte. Ir aisku ieini i parduotuve tai aplink tave sokineja, trinasi pardavejas. ir ka giDrovusCha cha Gal viskas ir butu Juokiasi, bet kad jis stipriai pagyvenes ir be keliu dantuBaisuLaimingas
Tai kai moviau is tos parduoruvesNekaltasJuokiasi Dar svarbiausia su tevais buvau!!!

anksciau, kai jaunesne buvau, gal truputi glumino, o dabar tai niekoŠypsena o kartaias tai labai GeraiKietasGirtas

o jeigu jis butu buves jaunesnis ir su dantimis,o Tu be tevuApakęs,va tada…

sakiau,kad sis zmogus su kompleksuCha cha

Tai reishkia, kad vaikinas neturi kazhkokiu tenais problemu arba jei "nestovetu" reiktu susimastyti, gal man pachiai kas nors negerai.

Gerbiamas pone,
Jūs prašėte daugiau informacijos apie nelaimingą atsitikimą. Kaip jo priežastį aš pranešiau netinkamą veiksmų suplanavimą. Jūs prašėte tikslesnio apibūdinimo, manau, žemiau pateiktų detalių užteks.

Aš esu mūrininkas. Nelaimingo atsitikimo dieną aš dirbau vienas ant naujo šešių aukštų pastato stogo. Pabaigęs darbą, pamačiau, jog liko plytų, kurios svėrė, kaip vėliau buvo nustatyta, 500 svarų. Nutariau plytas nuleisti statine gervės, kuri buvo pritvirtinta prie pastato sienos šeštame aukšte, pagalba. Pritvirtinęs virvę apačioje, aš užlipau ant stogo, perkėliau statinę per stogo kraštą ir sukroviau į ją plytas. Nulipęs žemyn atrišau virvę, tvirtai į ją įsikibęs – taip norėjau užtikrinti, kad plytos nusileistu pamažu. Mano pranešimo apie nelaimingą atsitikimą 11 punkte galite matyti, kad mano svoris – 135 svarai. Stipriai nustebintas staigaus trūktelėjimo nuo žemės, aš pamečiau sveiką protą ir užmiršau paleisti virvę. Nereikia sakyti, jog dideliu greičiu kilau į viršų, netoli trečio aukšto sutikau statinę, kuri leidosi žemyn tokiu pat įspūdingu greičiu. Tai paaiškina skilusią kaukolę, smulkius įdrėskimus ir lūžusį raktikaulį, paminėtus 3 pranešimo apie nelaimingą atsitikimą punkte. Nedaug sulėtėjęs aš toliau kilau į viršų nesustodamas, kol mano dešiniosios rankos pirštai atsidūrė gervės mechanizme.

Laimei, aš atgavau šaltą protą ir nepaisydamas veriančio skausmo sugebėjau išsilaikyti įsikibęs virvės. Maždaug tuo pačiu metu statinė su plytomis atsitrenkė į žemę ir iškrito statinės dugnas. Dabar, be plytų, statinė svėrė maždaug 50 svarų. Vėlgi reikėtų prisiminti mano svorį. Kaip jau galėjote suprasti, aš pradėjau gana greitai kristi žemyn.

Priartėjęs prie trečio aukšto, aš sutikau kylančią statinę. Šio susitikimo pasekmė – sulaužytos abi kulkšnys, išmušti dantys ir sunkūs kojų ir apatinės kūno dalies sužeidimai.

Čia man pradėjo labiau sektis – susidūrimas su statine pristabdė mane pakankamai, kad nukritęs ant plytų krūvos susilaužiau tik tris stuburo slankstelius.

Turiu su gailesčiu pranešti, kad gulėdamas ant plytų krūvos, kęsdamas didelį skausmą ir negalėdamas pajudėti aš praradau savo kūno kontrolę ir paleidau virvę. Gulėdamas galėjau matyti, kaip tuščia statinė pradeda savo kelionę atgal ant manęs. Tai paaiškina abi sulaužytas kojas.

tai reiskias jis taves nori Taip bet jei koks nepazystamas Veee

Vaziuoja is Klaipedos i Kauno zoologijos soda fura su pingvinais.
Likus apie 30 km fura sugenda ir vairuotojas islipes ja taiso.
Po kurio laiko mato, kad nespes laiku nuvezti pingvinu.
Isejes i magistrale stabdo visus is eiles.
Sustoja 600 mersas Kauno numeriais - viduj kawenskas.
Sunkvezimio vairuotojas praso:

  • Klausyk gal gali nuvezti pingvinus i zoologojis soda.
    Kawenskas: - Sodink…
    Tas susodina visus pingvinus,mersas isvaziuoja.
    Po puses valandos furos vairuotojas ziuri - grizta mersas.
    Merse pro langus McDonaldo veliaveles,muzika.
    Mersas sustoja.Furos vairuotojas klausia:
    -Tai tu nuvezei pingvinus i zoologijos soda ???
  • Ir i zoologijos soda,ir i McDonalda, ir po Laisves
    aleja pavedziojau, o dabar i kinoteatra varom…

Gerai