kokia jusu reakcija,kai pas vaikina stovi?

Taip nes jei kartais nebestoves, tai blogai bus Cha cha

na jei pas vaikina erekcija, ir nezinai ka daryt, tai kviesk greito reagavimo buri Cha cha

na kaip koks vaikinas.bet siaip normali pakankamai reakcijaŠypsenana tiesiog butu kazkaip malalietkiska saipytis…Šypsena

nu ir tegu… o kam tai rupi? beda butu, jei nestovetu…

…tada reiskia esi patraukliGerai

as gal ne taip paklausiau.As minty turejau kitka,pavyzdziui as vaziuoju troliku ir man nei is sio,nei is to ivyksta erekcija,tarkim as su sportinem kelnem ir tai akivaizdziai matosiApakęs,o aplink sedinciu TaipTaipTaipir kazkodel merginos taip vis tipo nekaltai ApakęsApakęsApakęs siokina ,man norisi kad "jis" greiciau atsipalaiduoto,bet ne …dar labaiu tvirtejaPiktas

[quote]VILLE_VALDO rašė:
as gal ne taip paklausiau.As minty turejau kitka,pavyzdziui as vaziuoju troliku ir man nei is sio,nei is to ivyksta erekcija,tarkim as su sportinem kelnem ir tai akivaizdziai matosiApakęs,o aplink sedinciu TaipTaipTaipir kazkodel merginos taip vis tipo nekaltai ApakęsApakęsApakęs siokina ,man norisi kad "jis" greiciau atsipalaiduoto,bet ne …dar labaiu tvirtejaPiktas
[/quote]

"V komnate stojali troe: on, ona i u nego" Cha cha

Tokiais atvejais pamėgink prisiminti A+A Gary Allbright’ą - turėtų pamačyti.TaipCha cha

tikrai padeda?Cha chaCha chaCha cha

kai tokia situacija buna, tai ****s, kazkaip nejauku, visai kitas jausmas intymioje aplinkojeTaip. good temaLabasGerai

Aga ir dar Moteris snibzdetis pradeda Laimingas

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Kokia gili mintis Drovus

Na jei pas mano vaikinuka taip, tai smagu kad jis manes geidziaFlirtas Girtas
O jei koki svetima toki pamatyciau, tai…Juokiasi

tai dar svetimo nematei?

Nemanau kad normali subrendusi mergina ish to kikentuNe
O jei mazhvaikem juokinga, tai det ta stovinti reik ant tokiuIgnoruoju

oooooooo ir protigai mastanciu cia uzeina,nes as maniau tik malolietkos cia sediGerai

Beda butu jei nestovetu. Aisku, visai ne kas jeigu viesoje vietoje taip atsitinka

tai tam reikalui maiseli arba kuprine nesiokis, kad ant keliu butu galima pasideti Cha cha

Normal Šypsena Tik gal kyla mintyse klausimukas kas (o gal kuri) tokia reakcija sukele Mirkt

Na kai merginos speneliai kieti matosi pro bliuskute, vaikinai nesedi ramei jei draugas kox sale, pradeda vienas kitam baksnoti ir sypsotis, tai kodel paneles pamaciusios toki vaikino vaizdeli negali daryti to pacio?Nekaltas As cia nematau nieko blogoFlirtasCha cha

ne to "pačio",o to "paties" reiktu sakytiŠypsena