Koki pirkti suzadetuviu zieda?

Koki pirkti suzadetuviu zieda?

kodėl būtinai su akute? Jei taviškei patinka sidabras, tai ir nupirk sidabrinį. O kokį, tai žiūrėk į savo kišenę.Cha cha

As taip pat buvau susimastes del balto aukso,bet tiesa kisene tai studentiska…
O isties tai niekis!Ar daznai tenka pirsti!?Manau galesiu sukrapstyt ir baltam auksui.Nors viena drauge patare sidabrini ir be imantrybiu.
Noriu viska atlikt tinkamai ir kad ziedas butu be priekaistu.
Dekui visiems uz patarimus!

2 zhulikas dekui,bet kol kas to nereikia.Tikiuos ir neprireiks

mredo rašė:

As taip pat buvau susimastes del balto aukso,bet tiesa kisene tai studentiska…
O isties tai niekis!Ar daznai tenka pirsti!?Manau galesiu sukrapstyt ir baltam auksui.Nors viena drauge patare sidabrini ir be imantrybiu.
Noriu viska atlikt tinkamai ir kad ziedas butu be priekaistu.
Dekui visiems uz patarimus!

Tai gal Tamsta nori pasakyti, kad "baltas auksas" yra žymiai brangesnis už mūsuose populiarūjį raudonąjį ? Nieko panašaus.Jeigu nesiruoši pirkti 10 gr. šaibos, tau normalaus dydžio žiedas kainuos max.20 lt brangiau.
O žiedus geriau ir pigiau yra gamintis pas juvelyrus.

mredo rašė:

Patarkit koks turi buti suzadetuviu ziedas?Bet yra problemele-mano isrinktajai nepatinka auksas,o patinka sidabras.Girdejau kad suzadetuviu ziedas turi buti su balta akute.Ar tai tiesa?
Su pagarba MrEdo

Pirk tokį, kuris ateityje derėtų su vestuviniu… Nu, kad ""nesipjautų"" kartu nešiojant

ka as galiu pasaky, kiek teko matyti musu juvelyriniu asortimenta, tai jis visiskai skurdus, kazkokie atgyvenusio sovietinio dizaino, kazkokios atmatos. Pirkau zieda Danijoj, vat ten tai pasirinkimas. kokiu nori ir kiek nori ir kaino kaip pas mus, gal net mazesnes. manau Lietuvoj geriausia yra uzsisakyti pas juvelyra, nebus labai brangu, be to padarys, koki nori, pagal katalogus ir panasiai, mano draugai taip daro ir as tai rekomenduoju.

Na nueini pas juvelyra issirenki is katalogu ir tau padaro, jei nepatinka esantys standartiniai parduotuvese.

Jei nepatinka auksas, tai gal patinka platina ar paladis? Mirkt Ziurau, tavo merguzele neblogu igeidziu link metalu turi? Mirkt

Uzsienyje ypac Skandinavijoje, kas be ko tikrai fainu ziedu buna. Tik kad Skandinavijoje kainos brangios. As geriau skandinavisko tipo modeli nusiziureciau ir pasigaminciau cia pagal katalogus.

Jeigu nuspresi daryti spec zakaza, tai nebutinai kopijuok katalogus! Paklausinek mergaites padruzhkiu, jei pats nelabai i jos skoni isikirtes kokio stiliaus juvelyrika jinai megsta, nusineshk jos nuotrauka pas juvelyra, ir paprashyk kad jis specialiai jai sukurtu. Pasiulys tau keleta dizaino varianto, ishsirinksi kas patinka. O mergaites laime bus neprilygstama kai zhinos kad chia SPECIALIAI jai yra sukurtas unikalus daiktelis. Pasijaus tikra karalaite

Man atrodo nebutinai tas ziedas turi buti auksinis, nebutinai su akute. Juk suzatetuviu ziedas ir bus tas ziedas, kuri dovanodamas pasipirsi. Juk nera nustatytu taisykliu koks turi buti suzadetuviu ziedas. O jei ir yra - jas visada malonu lauzyti… Cha cha

Truputi uzsinorejau pachuliganavoti, isemiau is konteksto ir ka gi gauname: buna drabuziu, buna avalynes, o buna ir KRUTU dizaineriai… Idomu kokios dabar tendencijos KRUTU dizaine?
Zhulikas Vilenskas rašė:

krutų dizainerių parduotuvėje

Gerai… geras Cha cha

Tauškalytė rašė:

Truputi uzsinorejau pachuliganavoti, isemiau is konteksto ir ka gi gauname: buna drabuziu, buna avalynes, o buna ir KRUTU dizaineriai… Idomu kokios dabar tendencijos KRUTU dizaine?
Zhulikas Vilenskas rašė:

krutų dizainerių parduotuvėje

================================

labai noreciau, kad maniskis sita tema paskaitytu… tai gal ir man koki tais lankeli uzmautu… Cha cha

================================

O ka cia svarstyt?Kaip tada apskaiciuot paveikslo kaina?Iseitu drobe,dazai ir mediena?

O kur darbas? Jei viska suverstum i kruva paveikslas dar nesigautu Šypsena

Vis del to svarbiausia yra pats procesas. Ir kad butu labai netiketa. As tai asmeniskai teikiu pirmenybe smulkiems, mieliems daikciukams, ir sidabras man arciau prie dusios nei auksas. Cia jau kaip sakoma, skonio reikalas. Ir nors gavau auksini suzadetuviu ziedeli, nuostabiausia buvo tai, kaip jis buvo pateiktas. Nemanau, kad tavo brangioji liktu nepatenkinta, jei nevisai jos skonio ziedeli uzmausi (vestuvinius galesit kartu rinktis), svarbiausia, kad su meile Šypsena

Toks jaunas ir jau pirsies Šypsena …chm

Jei patinka sidabras pirk is balto aukso, nes sidabrinis nekaip skamba. O siaip svarbu ideja o ne verte tad as per galva nesiversciau perkant. Pirk toki koki pinigine leidzia.

Kaip norėčiau sužadėtuvių žiedo iš čia: http://indivi.lt/2-suzadetuviu-ziedai
Vis kalbame apie vestuves, bet vis nepasiperša vaikinas, tikiuosi, kad jis planuoja ir skaito forumus gal netyčia užmatys Juokiasi

Gera tema buvo!
Deja si mergina paliko mane,taip ir nepasipirsau jai Žliumbia
galvojau palaukt kol gris is JAV,tada tarsiu lemiama zodeli…
o grizu parode man shpygele…
Susitaikem…pratempem dar puse metu ir sudie ji tare antra karta…amzinai…
Likau as vienisas,gal ir gerai…

Pas mus buvo panasi situacija-man irgi nepatinka auksas, bet maniskis rado iseiti - iteike zieda is balto ir geltono aukso su mazu deimantuku - labai grazu. Gali bandyt ieskoti tokios kombinacijos.