Koki pirkti suzadetuviu zieda?

Ups, sorry - pavelavau. Na, tikekimes tavo tikrajai isrinktaja patiks auksas ir nekils probelemu del ziedo

Šypsena

O as irgi ruosiuosi pirstis. Tikiuosi viskas bus ok.

atvirai pasakius kvaila kitu klausti to kas turetu butu aktualu tik tau. Juk tai bus tavo svente??? O gal tai tau tik prievole? Koks tu busi vyras jei net dovanos negalis isrinkt pats. Ne betkokios dovanos, o vienos svarbiausios tavo ir tavo busimos suzadetines gyvenime. Kas geriau jei ne tu ja pazysti ir zinai ko ji nori,juk pats sakai kas jai patinka. Kaip manai kaip ji jausis jei pamatys sita diskusija. Mazu maziausiai elgiesi kaip kvailys. Nepyk uz atviruma.Nustebęs

mredo - Gėlė - Gaila, kad neisejo, kaip norejai. Bet aiskiai gerai, kad suzinojai taip pries vedybas.

O del ziedo - tikrai nera jokio skirtumo koki zieda perki. Yra is tikruju simbolis, kad suziziedave. Auksas su deimantu yra standartinis, bet kam reikia standartiniu? Blogai Man durna, kad JAV-ese ‘siuloma’, kad ziedas turetu kainuoti bent 3-ju menesiu alga. Apakęs O as pagalvoju, kur geriau buti galima tuos pinigus naudoti. Jei materialistams tik rupi koks ziedas, tai su tokiais is vis nelabai bendrauju. Ir nera, kad tiek pinigu neturi tam, bet ismintingiau jas kur isleidzia. Pasirodyt kitiems? Geriau zinokite savo sirdyje, kiek jus reiskiat vienas kitam. Nekaltas

Man paciai geriau patinka sidabras, ir tokius vestuvinius ziedus sau pirkome.

Sluxam, dinges… gal ten svoris gramais buvo uzrasytas? Mirkt

gal kvaila,o gal ir ne,bet forumai tam ir sukurti(mano nuomone)
O vienas kitas patarimas tikrai nepakenkia
Turi savo nuomone+patarimai=puikus skonis ir ismanymas
Beje ji niekaip nesijaus,nes paliko mane…
dabar esu pats blogiausias zmogutis jos akyse…
Taip jau nutinka…nors issiskyrem geruoju,dar karteli permiegojom…susirado kita,tapau Mr blogutis
O sia tema uzvedziau nes nieko apie suzadetuviu ziedus nezinojau+norejau pasidalint dziaugsmu su kitais
2 Peronas:NETEISK IR NEBUSI TEISIAMAS…juolab kad nezinai visu aplinkybiu…

Nu ir tikrai, kuo blogai sidabras, jei gerai nesiojasi?
Mano vestuvinis sidabrinis su auksu maisytas ir visai gerai man jis. Juk tai simbolis.

sorry gal kiek ir persistengiau. Patikek ir pats neseniai vel issiskyriau, tai nervai visdar ytempti. Sorry dar karta. Sekmes

Jei tu Vioniuje ir suzadetuviu ziedui negaili pinigu, uzhsuk Zveryno rajone, Latviu gatveje (latviu su Kestucio sankryza) i meno galerija ten yra pasirinkimas ir padarys ka noresi, gales bus ish keliu metalu maisyti kokios nori akuts ir t.t. Tik pinigine pasistorink… turetum nesigaileti…
Sorry uzh reklama Mirkt

Na Stikle nesupranti… Mirkt baltas auksas kruciau skamba Juokiasi

Nepamaciau, kad si tema sena kaip pasaulis Cha cha Nepika jai neko apseis kiaule JuokiasiNekaltasJuokiasi

ir butina su deimantu… ir paprasciausio be $1500 net nepaimsi…

[quote]danas rašė:
ir butina su deimantu… ir paprasciausio be $1500 net nepaimsi…
[/quote]

danai - ar is Taves tiek isreikalavo??? Apakęs Apakęs Liežuvis Liežuvis Tikiuos, kad gavai bent stereo system, mountain bike, ar downpayment ant masinos is jos… Mirkt Liežuvis Liežuvis Cha cha
Taurė

Svarbu ne žiedas, o kas jį teikia ir kaip. Nori sidabro tai ir pirk pasiūla parduotuvėse dabar milžiniška. Aš iš pradžių norėjau ir sidabro, tai mano vyras(dabar) nupirko du sidabrinius žiedus lygius kaip vestuvinius ir mes juos abu nešiojome. O kai suplanavom nešti pareiškimus, man padovanojo auksinį maišytą su baltu auksu, su maža neiškilia akute. labai gražus. bet dar gražiau kaip jis jį įteikė.Žinok tavo draugei labaiu džiugins širdį faktas kad jei peršiesi, o ne žiedo struktūra. sėkmės ir laimingos santuokos.Apkabinimas

megstu auksaTaip
tik ne suzadetuviu ar vestuviu progaBaisu
shiaip megstu be jokios progos ir tiekFlirtas

azus kas tau isvis nepatinka ?

ziuriu bl

vistiek manau pas mane neeis :\

Geras geimas turetu but… Nezinau kaip tie lektuvai ir masinos paveiks visa gameplay, bet manau bus vertas demesio… Gerai

executive, nesinervint… pazadejo sugrazinti daug feature’u is seno gero UT, o visa ta nepavykusi 2k3 s… pamirsti…