Koki Download manageri naudojate ?

Koki Download manageri naudojate ?

Kas koki … butu ydomu suzhinoti
Ash pvz NetAnts … bet jaupo bishki nervyti pradejo dazhnai luzhta Liūdnas

Download Accelerator Plus (DAP)…

Dar prisiminiau, kad kartais FlashGet’a yjungiu…Taip

FreshDownload

Tu gerai sugalvojai, doudi progą žmonėm perlų pasirankioti. Negi nežinai, kad yra populiarūs DAP, Flashget, Getright ir regetdx.

P.S Tikiuosi dar pamatysiu žinutę, atrodančią: FLASHGET Gerai

FlashGet
Geresnes neradau, o teko naudot GetZilla ilga laika, o poto dar ir DAP Ne

DAP…kaip tik daba bandau 7 versijaŠypsena

DAP ir tik DAP Gerai Geresnio tikrai neteko matyt. FlashGet man tikrai nepatogus naudoti Ne

Konkretus atvejis. Galima sakyti testas. Siunčiausi iš FTP didelį failą. Per Total Commander greitis svyravo nuo 5 kB/s iki 10-12 kB/s. Lėtai Piktas Paėmiau DAP 5.3. Fantastika, vidutinis greitis 45-46 kB/s Apakęs Nu, galvoju, išnandysiu kitus akseleratorius. Paėmiau FlashGet. ****as, greitis maksimum 30 kB/s. Paskui paėmiau ReGet. Dar lėčiau, apie 20 kB/s. Nu va Liežuvis

flashgetGerai

Ar su DU meter matavai?

Xm reikes pabandyti flashgeta … daba susimechiau GetRight … ale kazhkas kreivas jis man Šypsena

Nafik man tie tavo du metrai reikalingi, aš matau kiek laiko užtrunka atsisiųsti. Laikrodis tikslesnis Liežuvis

Nu gerai tuoj pabandysiu ta tavo DAP, o ten yra tokia FTP narsykle kaip Flashgete?

Neee, ten grynai download menedžeris (vadybininkas Juokiasi). Aš tai darau taip. Su Internet Exploreriu nueinu į FTP, susirandu reikiamą failą, paskui ant jo su dešiniu, nukopinu jo linką ir atsidaręs DAP iš klipboardo įkeliu tą linką ir siunčiuosi Cha cha

na man ta flashgeto ftp explorerio funkcija labiausiai ir reikalinga, labai patogus daiktas, o DAP… Ankschiau naudojau, bet atpratau Šypsena

dap

Bet kai toks greičių skirtumas ,nežinau ar dažnai taip pasireiškia. Vis laiko nėra, o tai norėtųsi kokį testuką padaryti padaryti su visais populiariausiais (ir ne tik) siuntimosi vadybininkais Cha cha, siunčiantis iš kelių skirtingų saitų, HTTP ir FTP. Gal kas netingi taip padaryti? Bet reikia rimtai, ne ant bajerio, p matuoti reikia su laikrodžiu Cha cha

YES! YES! Tūsas o ar nesakiau ketvirtoje žinutėje, kad taip bus Apkabinimas

As naudoju leechget. Jame yra integruotas ftp klientas