Koki Download manageri naudojate ?

Nereikia man laikrodžio ir testų. Patirtis irgi ne viena diena. DU meteriu pasitikiu, ir viskas. O išvados - visi vadybininkai vienodi!.
Tiesiog yra kartais tokių saitų, kur greitį riboja ne mano internetas, o pats saitas, ir kartais iš tokio saito geriau siurbtis su keliais susijungimais. Štai čia vadybininkai gali skirtingai elgtis, o tu kažkurį šlovinsi. O jei moki naudotis ir didinti sujungimų skaičių su savo siurbėle, tai ir parsisiunti su ja greičiausiai.

Ką reiškia vienodi. Konkretų atvejį daviau, kai greitis net per pusę skyrėsi.

Rezultatai: http://www.pcmag.com/image_popup/0,3003,s=400&iid=24295,00.asp . Greiciausiai siuncia Star Downloader, bet jame yra siek tiek maziau automatinio siuntimo valdymo galimybiu Mirkt

ash irgi 101% palaikau flashGet Taip

O tu manai, kad siurbiantis kokie nors specialūs algoritmai naudojami? Taigi visur tas pats HTTP ar FTP protokolas, ir susijungimų skaičius tik gali skirtis.

DAP’e buvo 7 sujungimai, o ReGet, berods, 8 ar 10. Bet DAP’as greičiau siunte Mirkt

GetRight Gerai

ReGet

FLASHGET Gerai
o jej rimtai tai naudoju DAP, bet jau pradeda uzhknisinet tokios temos Mirkt

Puikiai siurbia ir is ftp…nebutinai daryti kai Saxum aprase, veikia ir kaip su paprasti intenetiniu saitu. Na, gal ne su kiekvienu ftp.

flashGet

tik getright. Gal pripratauNekaltas

Flashget Gerai. Naudojuosi ir vargo mnematau. Labiausiai patikęs download manageris Mirkt

Kiek žmonių, tiek vadybininkų Cha cha

Tas DAP ne is visur paima falaPiktas va dabar bandziau star downloaderi parsisiust tai DAP tyli ir baigta, o windowsinis downloaderis migam paeme

Aš sugebu iš visur paimti Liežuvis Tarkim, Opera 7.11 vobščie nebendrauja su DAPu, bet aš viską sugebu DAPui perduoti Nekaltas Išvada viena, blogam šokėjui ir Drobiazko maišo.

Tai visa linka kopini i DAP ir tada siunties? Cia gi anonizmas o ne patogumasBlogai DrobiazkoJuokiasitu

DAP pingina mirrorus ir tada siunčia. Jei jis surado alternatyvių, greitesnių šaltinių, tai tik tada atsisiųs greičiau.

Ir dar, sakydamas "greičiau", pasakyk su kuo matavai. O gal tavo matuoklė nepatikima ar kreiva?

Bet parsiunčia gerokai greičiau, nei tavo marazminės programos Liežuvis O jei nesugebi naudotis, tai mokinkis. Patogumo, matai jam reikia. Lameris, iš karto matosi.

Nebuvo jokių pinginimų, čia iš vieno FTP servako ėjo viskas. O matuoklė, tai laikroduks ir atsiųstas informacijos kiekis Liežuvis