Kodel zmones nedevi poros skirtingu spalvu kojiniu?

Kodel zmones nedevi poros skirtingu spalvu kojiniu?

Skirtingu spalvu kojines? Okodel gi ne? Tiesa nesioju tik ziema, kai nelabai matosi ir kai ryte tingiu spintoje kuistis ieskodamas vienoduNekaltas
Eiciau ir vasara, kai visi mato, bet mieliau butu, kad salia dar toks prisidetuLabas
O pedkelniu isvis nesuprantu , kaip rubo.Kiek del ju moterys blaskosi, vis ziuri ar neipliso, o jei taip atsitiko, tai nuotaika ne tik ju , bet ir tavoBaisuKandaPiktas Bet siaip pedkelniu deka Moteris atrodo labiau sexualiosFlirtas

ghm…prisimeniau dar kad ir skirtingo dydzio jos buna Cha cha

Tavo pažįstamas,gan originalus ir drasus žmogus GeraiTaip. Ne kiekvienas drįstu spec. užsideti skirtingas kojines…Cha cha.
Galvoju, aš negalečiau,ypač einant i svečiusCha cha,nebet netyčia Nekaltas.

turiu toki pazistama viena, ateina kartais i svecius, viena kojine tamsiai melyna, kita zalia arba balta Cha cha

sako, ai kol rasi ta pora, paemiau kas po ranka papuole Šypsena

Siūlau 30+ forume paskelbti skirtingų kojinių nešiojimo dieną.
Būtų fain, eini per miestą, susitinki žmogų su skirtingom kojinėm - reiškia, savas, bangietis. Mirkt

Devi, ir dar kaip devi tau tikriausiai neteko tokio zmogaus sutiktiJuokiasi

Mane kankina sis klausimas Pavargęs Ir kas dris tvirtint, kad negrazu? Nežinau Viena zalia, kita raudona - Gerai Viena juoda, kita balta - Gerai Gal yra nesiojanciu tokiu principu? Burtume kluba… Girtas

Jazaw,BobulytGėlė, kas čia darosi? Nekaltas

Arba kodėl vyrai nenešioja pėdkelnių ?Nekaltas

Cha chaCha chaCha cha kaip tai nedevi??NekaltasNekaltas kartais bunaJuokiasi

Diedass, ateitum i meeta su pedkelnem Gerai Susijaudinau DrovusCha cha
P.S. Piano, o tai ka Lietus veiks? Apakęs Tegu fuksas dirba… Girtas

Tačiau tai vis neperauga į masinį reiškinį Nekaltas

Beveik neabejoju, kad tokie butu isvadinti kvailiais ar bent keistuoliais Baisu O gal jie is tiesu musu ateities garderobo pranasai Cha cha

Na, BobuleGėlė, tu many gundai DrovusFlirtas. Reiks įsigyti prisegamas Myliu

VoGerai gera mintis! Tai būtų lyg slapta ženklų kalba. Jei geros nuotaikos - užsikeliu koją, kad matytųsi žalia kojinė, jei blogos - raudona… Gaila, kad tokių pėdkelnių negamina… Nekaltas nu bet galima grįžti prie prisegamų kojinių Cha cha O vyrams iš vis jokių problemų…

Cha cha i genijus nepretenduoju, o keistuoliu pabuti kartais labai netgi sveika Taip

Gaila,kad aš su kelnemis daugiausiai vaikštau,tai man pedkelnes nelabai aktualios Nekaltas. Bet galetu džinsus skirtingu spalvu kalešniu gaminti Tūsas.

Arba galėtų skirtingų moderatorių šalininkai nešioti tam tikrų spalvų kojines. sutinki meete bangietį, pažiūri į jo kojinių spalvą ir žinai už ką jis Liežuvis

gerasGeraiCha cha. Ir tada butu galima rinkimuose real dalyvauti Liežuvis. Tik visi po koja išmeta i priekiGerai ir aišku,kas moderuos Cha cha.