Kodel zmones nedevi poros skirtingu spalvu kojiniu?

Puiki mintis, diedass ir Piano Cha cha Beje, Piano, jei kelnes devi, tai ne pedkelnes, bet kojines vis tiek tenka muvet?

Nekaltas O jeigu taip ir batus uzsidetume skirtingu spalbuNekaltasMirkt

Arba užsidėtume tik vieną batą Liežuvis

Nu aišku kojines muviu Taip,tik nesimato iš po kelniu… O ir batus jei skirtingus,tai…oj,juk padas skiriasi Liežuvis. O jei viena koja su kabluku,o kita su sportbačiu? Cha chaCha cha.

Taigi ApakęsApakęsApakęs butu salta Liežuvis
Kur Tavo Dalyte dingus Nematau niekada Cha cha

[quote]Patricija6 rašė:

[quote]Diedass rašė:
Arba užsidėtume tik vieną batą Liežuvis
[/quote]

Taigi ApakęsApakęsApakęs butu salta Liežuvis
Kur Tavo Dalyte dingus Nematau niekada Cha cha
[/quote]

Na, ant kitos kojos galima būtų kelias vilnones kojines užsidėti. Liežuvis
O Dalytė - dirba daug Nekaltas

Gaima pirkti iš karto dvi poras tokio pat modelio, tik skirtingų spalvų Cha cha Ot stiliovai atrodytų Cha chaGerai

Nu vienu žodžiu mes čia tuoj įvesim naują madą Girtas

Perduok Dalytei riesutu Gerai Oj, linkejimu Cha cha Jei rimtai, jus abu labai siltai prisimenu, nors maciau neilgai Apkabinimas
Kalbant apskritai, sita diskusija apie kojines pralinksmino Cha cha As ir nezinojau, kaip smagu blevyzgot cia Laimingas

Ir nauja kluba GeraiTaip. Su nariais,anketomis batu numeriaisCha cha. Ir dar pedkelniu išmera…Liežuvis.Jei vyrai nores stoti i ta kluba,tures pedkelnes nešioti Flirtas.

Pagal keliamus reikalavimus vyrams susidarau nuomonę, kad tai bus transvestitų klubas. Seniai apie tokį svajoju Drovus

Vuojej,kokios pasenusios pažiuros…Apakęs. Tai tik nauja mada ir viskas Flirtas. Na toks klubas,tokie reikalavimai ir nieko lyšno Liežuvis.

Matai, kaip Apakęs. O aš senis, sėdžiu sau ant pečiaus ir nežinau, kas plačiame pasaulyje dedasi. Apakęs

Nuuuu Taip. Ir pagalvok logiškai,ka mes moteriškaites su tais transvestitais veiktumeme? Apakęs Mums reikia tikru vyru,nors ir su pedkelnemis Liežuvis.

Prisiminiau trumpą J.Gimberio jumoreską, Cha cha pabandysiu atkurti
"Lepinskas pasigyrė:

  • Man Inutė sako, kad aš atrodau, kaip tikras vyras, kai miegu su dryžuotom pižaminėm kelnėm.
    Gulkis suabejojo:
  • O aš manau, kad tikras vyras miega visai be kelnių.
    Į ką Cicibiras Šančiškis atsakė :
    -Tikras vyras naktį nemiega"

Pratesiu toliau Gerai

Jei husaras užsnūdo apsikabines gražuole - prabus šalia kumeles Taip.

Pamenu turejau kazkada tokias kojines prisegamas - pacios kuno spalvos, o azurinis piesinis virsuje baltas - puikios kojines - dabar tokiu nemaciau pirkt Nekaltas, bo tikrai isigyciauFlirtas

O pamenat, būdavo tokios kojinės ne prisegamos o su gumom… Nekaltas Tai vaje vaje, kaip bijodavau, kad ta guma beeinant neišsitampytų Cha cha

Ko gero tinklelio kojines vel i mada ateis Cha cha. Reikes po džinsais užsideti Liežuvis.

Tai buvo senai senai , dar prie sovietu … Gyvenom bendrabūty ,vienam kambarėly trise : aš , žmona , ir sūnus - dar tik kelių mėnesių amžiaus .Keldavausi anksčiau ir eidavau į darbą - radijo gamyklą .Kad nežadinčiau namiškių , tai tyliai , nedegdamas šviesos , apsirenengiu , susižvejoju batus po spinta ir pirmyn . Sėdžiu aš , ramus kaip belgas , gal jau įpusėjus dienai , vidury cecho , o viena bendradarbė , matau , negali atitraukt akių nuo mano kojų . Sako :kokius tu čia batus šiandien užsidėjai? Aš - na kaip tai kokius ? Normalius ! Ir net nekreipiu dėmesio į "provokacija"! O tuo metu jau renkasi daugiau "publikos" ir pasigirsta vientisas žviegimas ir žvengimas !!! Tik tada suprantu , kad kažkas ne taip Apakęs O velnias ! Aš ,gi , patamsy apsiaviau vieną batą rudą , kitą juodą .Žinia greit pasklido . Tą dien , mane lankė žviegiančios "delegacijos" iš viso ceho Veee

Užpernai Palūsėje mačiau vokietę paną, tai ji buvo išsitatuiravusi tinklines kojines ApakęsJuokiasi