kodel visi tikisi kazko daugiau...?

kodel visi tikisi kazko daugiau…?

kai kam gali pasirodyt juokinga, bet man tai jau darosi rimta problema. kaip atstumti neiskaudinant tave viliojancius zmones? kaip elgtis susipazistant, kad vyrams nekiltu mintys kviesti i pasimatymus?atrodo neflirtuoju, neduodu rimtesnes priezasties manyt, kad gali but rimtesni santykiai, bet vistiek limpa, nors tu ka.siaip is praktikos zinau, jei pasakai ne, tai ateityje draugais buti neiseis, o tie zmones man tikrai patinka kaip draugai. Kaip elgtis, ka sakyti, kad vyrams dingtu noras mane kabinti? meluoti apie sudauzyta sirdi? nelaiminga meile? sakyti, kad nenustojai mylet buvusio? ar sakyti tiesa? bet tada iskaudinsiu kita ir nebeliksime draugais.

sakiau, kad negali būti tisiog draugysčių tarp Vyras ir Moteris

nu va, senos temos variacija Šypsenajei nieko daugiau nesieki - vadinasi - nwetobuleji, jei netobuleji - tai degraduoji. tokis jau gyvenimas

apsimest, kad nieko nesupranti, ir nieko nematai Cha cha Bent jau as turiu nemazai vyruku draugu ir jie manes i pasimatymus nekviecia Kietas

as labai stengiuos vaidinti akla ir nesupratinga, bet tai nepadeda…

As vis tik manau, kad tai dalinai salygoja ir tavo elgsena, flirtavimas ir pan Cha cha Vyrai mano, kad gali kazko tiketis Nekaltas Bet as tik speju Nekaltas Drovus

tai kad butent, as esu saltas zmogus. nesu ta, kuri labai greit rodo emocijas ar megsta flirta. beje kaip as galiu flirtuot su zmonem su kuriais as nenoreciau rimtu santykiu?

O kokia ta tiesa? Esi frigidiska? Apakęs

BaisuJei zhmogui nereikia tuo metu vyro, o galbut nereikia butent TU vyru kaip vyru, tai chia kas, frigidishkumas? Valio, ash frigidishka, xaxa.

kabinkis ant kaklo akivaizdziai ir pamatysi kaip suveiks Cha chaas rimtai Juokiasi

Sunku jus Moteris suprast… Kaip gali but, kad neturi ir nereikia? Apakęs Mums tai nereikia tik kai su sveikata blogai. Ignoruoju

Kazka isikalei sau i galva.Visose kompanijose buna visokiu dviprasmiu juokeliu , flyrteliu ir kitokiu pokalbio palaikymo elementu.Kaip ir simpatiju-antipatiju.Bet tai i niekur neveda .Gal tiesiog nemoki bendrauti, o gal isikalbi ka noretum matyti. Cia nieko asmenisko.

Jei ash neturiu, tai dar nereishkia, kad man bilenkurio ir reikia. Net didzhiausio bado metais man nepradeda “stoveti” ant kiekvieno. Jei su zhmogum smagu bendrauti, toli grazhu (arba negrazhu Cha cha) nebutinai noretum matyti ji savo lovoje… dazhnai net labai nenoretum.

Šypsena Ir nesuprasi. Moteriška logika čia. Ji sako, kad vyras jai patinka, norėtų, kad būtų draugu, bet į lovą net nesitaikyk. Juokiasi Mums to nesuprast… Čia matomai yra viena tokių moterų, kurioms labai svarbu jausmai, va jei bus jausmai, tai gal kaip nors ir užsinorės, o gal nors leis kažkam pabandyti. Šypsena

o as tam pritariau 110%

Puikiai suprantu temos autore. Man irgi taip pat yra. Geriausia vaidinti nieko nepastebincia Nekaltas ir atsisakyti bet kokio kvietimo i pasimatyma, pavezeti ar pan Ne o siaip bendrauti kaip paprastai Kietas

vat tame ir esme, kad tie juokai man virsta realybe… o pajuokavimusoe nematau nieko blogo, nes tik tokio bendravimo ir tikiuosi- draugisko.

O gal mergyt jie tavyje mato netik grazius apvalumus? Gal esi malonaus balso,skaidriu akiu,nepriterstos sielos? Vyrai tankiai apsimeta,kad jiems isore labai svarbi.Gal tavy gera zmogu mato,po to pagalvoja-ir gera zmona…

šiaip ir aš esu susidūrusi su panašiais atvejais, bet kai nekreipi dėmesio- viskas praeina…O be to gi malonu, kai vyrukas į tave kaip į moterį atkreipė dėmesį, o ne kaip į draugę… Šypsena