kodel visi tikisi kazko daugiau...?

man ir tokia pati problema Nustebęs ir dauguma draugu suzinoje mano neigiama atsakyma isvis nebebendrauja… Liūdnas tikrai sunkus dalykas,kai is taves nori kazko,o to kazko negali duot

Geriau suri tiesa,nei saldus melas !!! Taip

Kiek del to draugu netekau Nustebęs o atrodydavo viskas taip grazu, tokie saunus Vyras, nuostabus pasnekovai, linksmuoliai… Ir atrodo jokiu pasaliniu minciu neturedavo Nekaltas Kol viena grazia diena nepradedavo tempti lovos pusen Cha cha Ir dar taip atkakliai, vos issigelbedavau Piktas Tai nuo tada daugiau ju nematydavau Žliumbia Nenormalus tie diedai, sakykit ka norit.

stai tau ir atsakymas Šypsenatiesiog dauguma vyru nelabai supranta nekaltos draugystes kol su jais flirtuoji, arba graziai bendrauji ( ka jie supranta kaip supranta kaip flirta Šypsena ) o tokiu kurie nori buti tik draugais labai nedaug Liūdnas beveik nera . tikriausiai vyru smegenys kitokios man taip ir nepavyko gyvenime sutikti tik draugo, o taip norejosi… na turiu viena labai gera drauga, bet ir ten visko buvo Šypsena

Vertini is savo poziciju. Tu nori tik draugaut, o Vyras nori rimciau draugaut ir jam lygiai taip pat nereikalinga tokia tik demesio norinti drauge. Ir beje “tik” draugei demesio skiriama daug maziau,o tas jau tau bus neidomu Cha cha

nu ir tegu tikisi… baisiai cia…juk nei grasina, nei prievartauja…maniau, kad kiekvienai moteriai yra malonu zinot, kad yra patraukli ir idomi vyrams… nusisypsai, pasakai ne, ir viskas.

Reikia tik dziaugtis kad kabina… isivaizduok koks butu gyvenimas jai itave niekas demesio nekreiptu ir nekabintu… Tada kitaip kalbetum Cha cha Moterys tuom ir laimingos kai vyrai demesi rodo… Jai tau jo shiuo metu per daug… nebeidomu darosi Kietas

Pacios jus nenormalios! Liežuvis

Manau, kad geriausia pasakyt tiesą. Jei jie tau brangūs kaip draugai nuorširdumas tikrai geriausias sprendimas. Jie to nusipelno. Taip, tai ištardama tu juos tąkart nuvilsi, bet… nesakydama ir kurdamas istorijas juk skaudini ir dar gi ilgai?.. Manau, kad po atviro ir nuoširdaus pokalbio jie atsigaus greičiau + turėsi progą įsigyti tikrą draugą! Mirkt

Juokiasijei esi normaliai atrodanti panele, tai vyrai nebutu vyrais, jei nepabandytu Taves i lova isitemti, nedaryk is to problemos o va draugystei Apkabinimas reik truptui daugiau, nei tik gerai atrodyti, reik ir laiko tam, is vienos dienos draugyste negimsta, kaip sako, reik per salta ir per sita pereiti, neprarask vilties, atsiras ir tokiu, kurie su tavim maloniai bendraus ir toliau, bet zinok, kad ir jie nepraranda vilties Mirktjuokelis, cia is gyvenimo, savaitgali man draugas pasakojo dvieju vyru pokalbis bare Kietas Kietas- nera idomiu paneliu Nežinau- kodel, viskos jau "ne " pasake Liežuvis

Manau, kad sąžininga būtų pasakyt tiesą - nuoširdumas būtinas draugystei. Žinoma, gal jis ir jaus kurį laiką nuoskaudą, kad esi skirta ne jam, bet… protingas žmogus tikrai tokį tavo poelgį įvertins ir ateityje turėsi tikrą draugą.

sutinku su adisx as kai issiskyriau su drauge merginos kurios buvo man tik drauges pradejo rodyti kitoki demesi duoti tokius pasiulymus kuriu net negalejau tiketis is ju. kad neprarasti ir nesusirasti kasko naujo tiesiai sviesiai joms pasakiau kad noreciau islaikyti tokius sntykius kurie buvo kai as buvau nevienas. pasakysiu tik tiek suprato.

sutinku su adisx as kai issiskyriau su drauge merginos kurios buvo man tik drauges pradejo rodyti kitoki demesi duoti tokius pasiulymus kuriu net negalejau tiketis is ju. kad neprarasti ir nesusirasti kasko naujo tiesiai sviesiai joms pasakiau kad noreciau islaikyti tokius sntykius kurie buvo kai as buvau nevienas. pasakysiu tik tiek suprato.

nemoku islaikyt tokios ribos susipazisti, jei nesigauna kad butu tik draugas, reiskias pazaidziam ir viskas baigta. taip yra, nes kai kurie nesuvokia, kai yra graziai sakoma.

puikiai suprantu sita situacija, man tas pats. Sulaukiu demesio, kurio visai nenoriu. Bet as sito nedramatizuoju -tiesiog reikia elgtis naturaliai, as neduodu jokio preteksto prie manes listi - neflirtuoju, nekoketuoju (situ dalyku labai nemegstu) nezaidziu zvilgsniais ar mimikomis. As esu tokia, kokia esu. P.s. Taip jau yra, kad mus domina tie, kuriu nedominam mes…

…gal pries jiems imant kviest tave i pasimatymus pasakyk, kad vertini ji/juos kaip gerus DRAUGUS…nors, vyrai gali to ir nesuprasti… Šypsena Angelas

visoms pasitaike, as ir ne isimtis, problema sprendziu paprastai, jei nenori bendrauti be sekso, tai reiskia tiek jam tos mano draugystes tereikia, jam ir tereikia is manes sekso, o jei vis delto ne, tai ir bendraus be to sekso, o ka paglamzyt kitur susiras. jau geriau zmogus, kaip kazkas sake “draugai”, palieka mane pries tai gaudamas nei po to. na isivaizduok, jei jam idomus tik tavo tarpkojis, tai juo pasidziauges susidomes tavo mintimis? NEAAAA, tik nueis kito koju ieskot. Ir nebijok jiems taip graziai “atsiciulbet”, kaip jie mums “priciulbet” moka, niekaip neatsistebiu tuo ju talentu, makaronus kabint. Arba galima pradet po keliu ispudingesniu “ciulbesiu” leist jam suprast, kad tu jau isivaizduoji esanti jo mergina, (juk pora netampama tik po lytiniu santykiu), ir ,pvz., pakviest ji savaitgali i iskyla ar puota, kur bus tavo draugai su antromis pusemis, tada greiciausiai paaisketu, kad sekmadieniais jis labai uzsiemes, o jei tai butu kvietimas i namus, kur gyvena ir tavo tevai, tai dar issiaiskintum, kad jis ir i antarktida pusmeciui iskrenda.