kodel tranzuojantiems vaikinams reciau stoja???

kodel tranzuojantiems vaikinams reciau stoja??? Liūdnas

vakar tranzavau is siauliu i kauna tai vos susitranzavau per dvi valandas Liūdnas kodel zmones tokie nedraugiski??

Gal labai strošnai atrodaiNekaltas
O jei bernioks visai nieko, kodėl gi jo nepasivežėjusLaimingas

tai kad va kad normaliai atrodau tik kad nestoja :confused:

Cia draugiskumas niekuo detas. Tiesiog tranzuojantis vaikinas kelia maziau pasitikejimo nei mergina. Psichologija.

norit pasakyti visi tranzuotojai impotentai…anyway klausimas labai dviprasmis
P.S.Gal kuprine labai didelia uzsidejas

va tas ir man nepatinka kad taip yra :confused:

Cha cha tai kad as tik vos kelis daiktus isimetes tebuvau i tase Šypsena

As galvoju, kad dazniau uz vairo (nors gal ir ne) sedi vaikinai, todel kaip bendrakeleivi jie renkasi mergina Nekaltas Nu cia tik as taip galvoju…Laimingas Jei vaziuociau - paimciau vaikina Mirkt

elementaru, vyru vairuotoju daugiau o jei jau jie pameteja kazka tai matyt labiau nori, kad tai butu mergina…kitas variantas-is merginos netiketumu tikrai maziau tiketina, gi nesinoretu, kad peili prie gerkles priremtuMirkt o ir ne tik peili, esu girdejus mase pasakojimu kaip nufyzdindavo mobilka ar pan. apie merginas sito neteko girdeti…
dar: juk merginos dailioji lytis-va ir nori vairuotojai pasipuosti priekine automobilio sedyneCha cha

tai kad vakar kiek as maciau tu merginu pravaziuojanciu su tusciomis masinomis ir dar kauno numeriais tai… ir nei viena net nestabtelejo Šypsena bijo… Šypsena

Nuo tranzuotojo isvaizdos daug priklauso,mimikos. Sypsena ir ismeigtos akys i vairuotoja teigiamai veikia,bent man.

jo…Šypsena

kuria prasme tave veikia tas ??? kai tranzuoji ar kai vaziuoji ?? Šypsena

Kai vaziuoju. As netranzuoju niekad. Karta prisitranzavau… O gera tranzuotojo nuotaika vercia ji paimt.

manau, kad stojimasis nepriklauso nuo to, ar vaikinas tranzuoja, ar ne

Ir kas tau atsitiko?Pavargęs

Rugstele,argi svarbu kas nutiko? Ne as pirma,ne as paskutine netinkamu laiku papuolus i netinkama vieta…

Svarbu-nesvarbu, paprasčiausiai yra baisu, kas darosiPiktas
Atsimenu man kažkada per stebuklą pavyko paspruktiPavargęs

nejaugi nesupranti? jei tu turetum masina, kam stotum panelei, ar bachurui? klausimu liko? (be to, bijo, nes siaip bachurai gali apiplest).Flirtas