kodel tranzuojantiems vaikinams reciau stoja???

na kaip mano tevas pasakytu dabar tokius uz kiausu ir pakabinti ant sakos Cha cha Šypsena

na siaip tai as stoju kai vaziuoju su masina Šypsena pasiziuriu jei zmogus apsirenges padoriai tai ko nesustotiŠypsena

todel kad merginos visiskai nepavojingos( dazniausiai), o vaikinai gali pagrobti ar apvogtiLaimingas.o seip tai Nežinau

Na iš merginų tikrai nekyla pavojus, kad išprievartausCha cha
Na, nebent pati pasisiūlysNekaltasGirtas

kazin ar daug tokiu atsiranda kurios uz tai pasiulo pasimyleti Cha cha

JeiguVyras grieko vertasMyliuCha cha

Atsimenu vežė mane tėvas namo ir smarkiai pradėjo lyti lietus. Pamačiau šlapią, sušalusį, gražų vaikinuką ištiesusį ranką ir prašantį pavežėti… Siaubas, kaip man jo pagailo.

tai ar pavezejote tada ji???

stai mano vyras irgi niekada neveza vaikinuku …Klausiau kodel , ogi nepasitiki… Bet viena karta apsigavo JuokiasiIs tolo neprizlibino kas tokie stabdo : stilingai apsirenge , ilgaplaukiai… O kai sustojo - negi nuvaziuosi…LaimingasTaip ir paveze ir nieko-nenumireMirktTaigi pasiulymas-gerai uzsimaskuoti…Liežuvis

TaipNustebęs

o jei ir pavojingos tai geraja prasmeMyliuJuokiasi

[quote]Oberonas119 rašė:
vakar tranzavau is siauliu i kauna tai vos susitranzavau per dvi valandas Liūdnas kodel zmones tokie nedraugiski??
[/quote]

reikėjo Moteris persirengt, peruką užsimaukšlint (geriau bliondinės), būtinai tinklines kojines… Pamatytum koks pasisekimas būtų… Tik neprižadu, kad nuvažiuotum ta kryptim, kuria trokšti…Ne

reikėjo Moteris persirengt, peruką užsimaukšlint (geriau bliondinės), būtinai tinklines kojines… Pamatytum koks pasisekimas būtų… Tik neprižadu, kad nuvažiuotum tą kryptim, kuria trokšti…Ne

[/quote]

kazin ar buciau tada likes gyvas jei isaisketu tiesa Cha cha Šypsena

[quote]Oberonas119 rašė:
kazin ar buciau tada likes gyvas jei isaisketu tiesa Cha cha Šypsena
[/quote]

rizika - ne fizika… bet pagalvok kokia atrakciją turėtum…Mirkt Ir pavažinėtum, ir Lietuvą aprodytų…

Ne, taigi mes iš parduotuvės namo važiavom.

ne visada…

na kazin Cha cha Liežuvis Šypsena

kvailokas klausimas.Pavezti vaikinus daug pavojingiau nei merginas.Nezinai,ka gali priimti isavo masina.Geriau pasirinkti pakeleivi,kuris atrodo maziau pavojingas.Nekaltas

as tai darau taip visiem,nesvarbu merga ar bernas:sustoju prie laukiancio zmogaus ,kai jis tik priarteja prie mano masinos siekia su ranka dureles spaudziu akseleratoriaus pedala ir minu kiek pajegiuJuokiasi

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaLiežuvis