kodel merginos visada sako liekam draugais?

kodel merginos visada sako liekam draugais?

ta prasme, kai issiskiri su mergina, bent jau ash visada sulaukdavau sito pasiulymo, bet man tai atrodo neimanoma…nu ir ish mano pazystamu, jei jau issikriria, tai jau ir nutrunka bendravimas, man irgi visada taip buna…

merginos labai taikios Cha cha

na matyt is manes ismoko Cha cha

Nematau prasmes nei siulyt to,nei testi bendravima.

kazkodel dar nei vienam sito nepasakiau Nekaltas

O kodel nelikt draugais? Juk jei kazkada graziai sutarem nesinori wisiskai istrint to zmogaus is sawo gywenimo Cha cha

Aš galwoju, kad nėra ko Širdis blogais jausmais užleist? Kita vertus, nelabai kas, kai kitas žmogas turi kitą pusę.

o tai negi siūlyti priešo “pareigas” ??? Nekaltas

O kodėl, kai tawe atstumia irgi prašo būt draugu, susipažint su sawo kawalieriumi Šypsena

nes kvaili bernaj tuo tiki Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Labai juokinga, pabandyčiau pasijuokt, kai bus tema, kodėl mane paliko, kodėl jis man neištikimas ir pan.

Labai juokinga, pabandyčiau pasijuokt, kai bus tema, kodėl mane paliko, kodėl jis man neištikimas ir pan.

tai kad nevisada… Mirkt

…priklauso nuo situacijos…manau, jei santykius siejo tik aistra…draugais likti…labai tiketina, nes kaip ir emocinio rysio nelabai buvo…na o jei viskas daug giliau sirdukyje…draugais likti…ypac po ilgesnio prabuvimo laiko, kai kazkuris is dvieju jaucia daugiau nei kitas…labai sunku… Taip…taciau…visko buna…kartais pasitaiko,kad po ilgo laiko nesimatymo…zmones vel pradeda bendrauti, nors pries tai sventai tikejo,kad niekad negales buti tokiais…kaip draugai…

nes taip geriausia Taip nei likti priesais Pavargęs

merginos nenori skaudinti…beto,o kam likti priesais? kartais tas draugais, reiskia tik tai, kad ne priesais, nes tikrais draugais tampa nedaug , labaj nedaug išsiskyrusių porų Šypsena

nu nemanau, man atrodo, kvailos merginos sita siulo

Ka daugiau bepasakysi tokioj situacijoj! O gal tiesiog nori ir mato,kad gali buti tikrai geru draugu Nekaltas