kodel merginos visada sako liekam draugais?

jau geriau yra pasiulyti but draugais, nei pradet sakyti kievienam kaip jo nekenti… vis shioks tox budas palaikyti santykius… Drovus

Nes taip madinga Liežuvis Nors as dabar pradejau daryti atvirksciai, nes vistiek matydamas gatvej savo ex nusuki kitur, kad tik nesusitikt…o jei dar buna su kokia antra puse, o tu vienas…tai juk nenori parodyti, kad po issiskyrimo tavo gyvenimas prastesnis Flirtas

pasilikt draugais galima, bet ar tai gerai, jei ji/jis dziaugiasi gyvenimu, turi savo nauja Myliu ir dar su tavim ja pazindina, tu matai kaip jiedu laizosi, eina nakti praleist dviese, eina sau tokia draugyste, ypac, jei Myliu dar nenustipusi Blogai

Na man taip visi vaikinai sako… manau taip sako tiek vaikinai tiek merginos, o sako del to, kad dar tikisi susitaikyti, ir bunant draugais yra lengviau vel pradeti lysti i akis Taip

kodel, kad nenorima blogai buti atsimintu, o ar tai gerai, priklauso nuo situacijos. pvz. zmones issiskyre del smurto ar neistikimybes, nu jau aciu draugystes tokios nereik Ne

cituoju tavo zodzius: “man irgi visada taip buna…” persasi isvada kad su kvailom tik ir draugauji Cha cha Cha cha bijai protingu? Cha cha

Bl. O koks skirtumas ka sakai ar sako? Gali ir nieko nesakyti. Ir taip aisku viskas Cha cha Cha cha

na bet jaigu geraij sutarei tai norisi palaikyti santkius Nekaltas

o ką belieka sakyt? Juokiasi

todel, kad merginos mano, jog su vaikinu galima buti draugais…ir gal todel, kad sunku iskarto nutraukti visus rysius su zmogum, su kuriuo kazkada buvai labai artima, merginos turbut prieraisesnes.

as tajp nesakau… Ne

niekam tajp nesakiau… Angelas

zodziai lieka zodziais… as ir taip sakiau vien kart bet su juo nebendraujam Cha cha kazkaip kiekvienas turim savo gyvenima it psio…

pamirsai prideti, kad be “likim draugais” jos dar sako “tu vertas geresnes…” Mirkt

jo jo, sako: aš tau per prasta, aš neverta tavęs Juokiasi juokas eina, kaip tik gal atvirkščiai jei pana sugalvojo skirtis Juokiasi

nes isstikruju taip niekada nebus.is mandagumo taip pasako Šypsena

as taip pasakau tuo atveju kai vaikinas kabai fainas ir nuosirdus, sunku pasakyti kad mes nebe pora, kad man kaip vaikino reikia kitokio o ne jo. tada sakau bukim draugais, bet cia priklauso kiek prisirise. jei labai, tai tikrai nebelixi draugais…o jei abu tai jaucia, kad reikia skirtis, tada tampama gerais draugais, paciai taip buvo Šypsena

Nes priesu neikam nereikia. Visgi daug maloniau, susitikus po kurio laiko, pasisveikinti ir draugiskai persimesti keliais zodziais negu apsimesti,jog nepazisti. Jeigu anksciaud raugavote, butu kvaila issikyrus prasilenkti it dviem nepazistamimes troleibuse,.

likti draugais? priklauso nuo situacijos, jei issiskyrimas abipusiu noru, tada gal ir imanoma, bet pabuvus kartu, kuri laika, kai man taip pasake, as tikrai to negalejau suprasti ir dar dabar to nesuprantu ir nepriimu, nes mano sirdutej dar islike romantiski jausmai, aisku nesinori tapti priesais, nesinori istrinti to zmogucio is savo gyvenimo, bet taip lengviau paciam, bent jau iki tol, kol tie jausmai isnyks…o tam reikia laiko, tikiu, kad praejus tam tikram laiko tarpui, gal ir galima buti tik draugais, man kol kas preajo dar per mazai laiko…