Kodėl manęs neišrinko?(...gal DABAR dašuto apie ką tema...)

…gal DABAR dašuto apie ką tema… Pavargęs

man tavęs moderu nereik Ne

pati norejai?

Laukine-esi labai nepastabi,aš atsisakiau moderuot,kai tik mane pradėjo siūlyt… Veee…šita tema buvo sukurta dar prieš rinkimų pabaigą apie Kešuką ir jo reakciją Pavargęs…nes esmi ekstrasensas … Apakęs

Dašuto dašuto jau nuo pradžiu Taip Pirma baigia, paskui tik studijuoja Cha cha

na gal ir nepastabi Cha cha

…buvo bankas. Susenęs toks, pūvantis. Direktorius turėjo valdžią ir… depresiją šalia. Pastaroji jo gyveniąm darė šunišką, o smegenėles vertė bukti. Šis švaistė kapitalą, nesiskaitė su darbuotojais ir laikui bėgant bankas virto eiliniu “pastatu-vaiduokliu”… …tiesa, nepamirškime vieno visai nereikšmingo fakto - kažkada į banko duris beldėsi energingas ir perspektyvus jaunuolis. Jis matė, kas dedasi aplink, pažino banko darbuotojus, žinojo jų probemas, o svarbiausia - turėjo VIZIJĄ, kaip viską pakeisti. Deja, akys matė ir da vieną skaudų dalyką - užtrenktas duris. Duris į ateitį. Duris į teisybę. Akys matė banko valdytoją susirietųsi iš juoko su burbono butelių rankoje, matė ir tai, kuo viskas baigėsi… P.S. nedašuto. Kietas

Cure Gėlė-ačiū,bet aš nesu šio banko valdytojas,greičiau plėšikas… Baisu

…malonu susipažint su draugu razbaininku, nes mano draugo, jaunuolio, statusas dabar - banko priešas. BaisuValdytojo vaidmenį greičiau moderatorius pas mane atliko. Pavargęs