Kodėl manęs neišrinko?(...gal DABAR dašuto apie ką tema...)

… bet, bijau, kad GALI ir isrinkt… Pavargęs

labai juokiausi, kai mano klasioke 23 metu mergyte… priesh metus baigusi Klaipedos krykshciuoniu koledzha, specialybe kaip menedzhmentas atrodo ar kazhkas panashaus, tikrai ne apskaita taip skysim, atidirbus metus firmoj, kur 12 zhmoniu dirba… marketingo vadove… gal ir daug pareigu tempe ant saves, bet uzhsimane i Philip Morris marketingo direktoriaus pavaduotojo vieta sorry, bet manau, kad i tokia aukshta vieta eiti… reikia bent jau truputi daugiau patirties tureti… o ne vien tik ambicijas… panashiai ir cia Juokiasi

pasistenk labiau ir ishrinks Flirtas

banko - gal ir reikia… Nekaltas… bet cia gi ne Ne bankas Pavargęs

Ir nepamirsk saves Taip

Blogaitai geriau susimeskit ir savo banka isteikit Gerai.

Žmonių populiacija sensta, tuoj čia tik tokie kaip (Ni), kaip zapas, kaip rokkas, kaip arramis sėdės Mirkt, gudrūs dirbs bankuose viršikinykais, bei užsienin išplauks - jaunimas. Stebėsi sau lygius, senatvine dimensija sergančius Pavargęs

Šypsena Gėlė Mirkt

Juokiasi Gėlė Apkabinimas Apkabinimas Ačiū arrami Apkabinimas, o kiti seniai tai dar skūpūs, pasikakoję pasiimytų Veee

(Ni), o tu per Šustauską bandei pralysti, ten visokių pridurkų reik. Cha cha Juokiasi

homsai-už šustauską didesniu sunku būt… PavargęsP.S.nesigaudai apie ką čia… Ne

Koks skirtumas kur š…ą malti?

Malkit, malkit tą š…Einu aš namo…Gudručiai, dykaduoniai Piktas

Nu kodel neikertam… Ikertam, kai AIŠKIAI parašo Taip Va kaip Pat Gėlė Cha cha Girtas

pjanuska ,tavo vieta prie Taurė,kuria sia nuria diena Tave vaisinu Taip

negirdyk tautos Piktasgeriau tegu grybus valgo Flirtas Mirkt

as ne kunigaikstis nh ,kad galeciau nemokamai vaisinti pvz savo sliundras ir karius .Bet pianuska nusipelno mano penio ,tik labai nenori priimti tai kas neisviangiama jos gyvenime Veee

…net 3 komentarai į temą… Pavargęs

kaip sakoma nuo penio nepabegsi Baisu

as nezinau ka kas sako ,taciau (Ni) argumentai yra Gerai