Kodėl manęs neišrinko?(...gal DABAR dašuto apie ką tema...)

Kodėl manęs neišrinko?Veee(…gal DABAR dašuto apie ką tema…Pavargęs)

…sužinojau,kad vienam banke žada rinkt valdybos pirmininką ir pagalvojau-TAIGI AŠ TINKAMIAUSIA KANDIDATŪRA: -turiu jau net 21m. -viską gyvenime jau žinau, -esu patyręs beibleiduose ir komp.žaidimuose, -o svarbiausia,o svarbiausia-ENERGINGAS. …nu ir kas,kad apie bankininkystę ir to konkretaus banko gyvenimą nieko nežinau-ot xujnia kokia-smulkmena… Veee…ėmiausi veiklos-savo kiemo draugų ir sugėrovų paprašiau siųsti į banką rekomenduojančius laiškus…siuntė net liežuvį iškišę,net mano 3metis broliukas parašė…BET MANĘS NEIŠRINKO PASIKĖLĘ SVOLAČIAI… PiktasPAAIŠKINKIT,KODĖL ??? PavargęsČIA BAISI NETEISYBĖ,AŠ SKŪSIUOS !!! Kanda

kaltas trimetis broliukas…

Tai pala pala, gal dar išrinks Veee

Ne…nemanau,kad valdybos nariai ANT TIEK GLUŠI… Pavargęs

paduok i teisma Taip laimesi byla - bus priversti isrinkti Cha cha

o cia tai jau tikras atsitikimas Liežuvis

betelgeize-juk dalyvavimo banko gyvenime ir nusimanymo jo reikaluose visai nereikia,tiesa… Tūsas

Man ypač patiko ta tavo, (Ni), fraze - …gimė ir užaugo, baigė ir studijavo… Vis galvoju, kad tu dar taip ir neužauges Cha cha Cha chaJuk čia apie tai? Drovus

Piano-ir apie tai Taip,nevisai glušas manau ras čia ir daugiau prasmių… Cha cha

Radvile-koks dar tepimas Veee-jie turi įvertint mano ENERGINGUMĄ IR NORĄ… Pavargęs

nu manes irgi neishrinko Žliumbiamatyt jie kitus grybus labiau vertina Veee

ŽINOMA, KAD GERIAU EITŪS REIKIA PAŠMERUOT. Kaip tokį, kaip mūsų (Ni) galėjo kas nors išdurti? Nekaltas

Visokie grybai geri, kurie Neminkšti, taip ir apie bernukus, kas iš tų kleckų drebančiai pilviukais, kaip (Ni)100+ …vaaaaa, todėl jo ir neišrinko Pavargęs

…kai kas nixuja nesuprato… Girtas

Tai tu, (Ni), paaiškink Gerai O tai per daug užhiperbolizavai Pavargęs

(Ni) nach…i čia sėdi tarp tų durnių Pavargęs

Piano- Ne-užmetaforizavau Girtas…susirgau meteorizmu… Pavargęs

Pat-man labai patinka juos tyrinėti-o čia labai gausi ir įvairialypė populiacija… Nekaltas

Nu, sorry, (Ni), nepataikiau Žliumbia Sveik greičiau Liežuvis