Kodel jis mane kaltina?, juk as to nenorejau...

Nu ir tegu pyksta,kita karta tegu pats keliasiNekaltas

1.jei teisingai supratau, tu ji ipratinai, kad pakeli vietoj zadintuvo. ipratink, kad keltusi pac
2.aisku, jei kiekv ryta keltum ji svelniom glamonem i pries darba pasimyletumet, vargu ar dar priekaistautu

jeigu nebera meiles ir pagarbos galima ir del pieno spalvos prikibti, bet ar verta del to gadintis gyvenima? nors is kitos puses gal jo pyktis slepia jo psichologines problemas, gal jis turi nemalonumu darbe, and so on. Nekaltas

pritariu…taigi tu toks pats zmogus kaip ir jis,ne tarnaite gi… as suprantu kad juokais paburbuliuotu…o jei rimtai supiko…tai…

iskilusia problema reikalauja sprendimo o ne skirstimose i atskirus kambarius…
Nnokiuke bandyk kazka daryt nes tik bloges…
gal pabandyk pakalbet…ar tikrai paruosk jam kokia ypatinga vakariene…nu jei tada vaikscios pasiputes…tada nezinau koks jis ten pas tave burbuliatorius…

su manim buvo taip pat…kai pajuto kad ir jis gali but man nereikalingasis kart pasikeite…ar ilgam? nezinau…laikas parodys…gal ir tu pabandyk?tik neliudek, tavo dienorasciai nuostabus…

O gal tycia Cha chaCha chaCha cha

Ar nemanai kad jis viska per daug sureiksmina…Juk kaip ir pati rasiai tai nutiko netycia, na bet jai jis to nesupranta tai jau niekuo nepades…O gal padetu vakariene prie zvakiu sviesos a???Bandyk…Šypsena

zinau, kad perskaitysi mano sia zinute, tad dar karta atsiprasau, buvau kalta, tikiuosi viska suprasi.

nepykstu as ant taves. negaruok…