Kodel jis mane kaltina?, juk as to nenorejau...

Kodel jis mane kaltina?, juk as to nenorejau…

siandien ryte nuspaudusi zadintuva, uzsnudau. nepazadinau vyro i darba, bet jis i ji speo, tik nepapusryciavo. dabar jis mane kaltina, varsto piktu zvilgsniu. juk taip atsitiko netycia.

karstas bucinukas ir butu ne pro salMirktMirktir gera vakarieneCha chaCha chaCha cha

rytoj pazadink valanda anksceu. ir pusrycius dvigubus pasiulyk…

Nu blyn! Cia jau topas! Tu kas - jo zadintuvas??? Nepapusryciavo nabagas, ba… Supasciau, jei tu a zadintuva jam bemiegant ishmestum per langa, bet dabar… Nu zodziu truxta…

pamylek Apkabinimas shi vakar ir bus viskas ore Nekaltas

Kotai tavo vyras apsales… Nejau negali suprasti, kad kaikuriems buna. As tai gal ir pykciau, bet neilgai, tikrai atsiprasyma priimciau, nors kazkodel atrodo, jog nepykciau… Beto, keliuosi pats su savo zadintuvu Laimingas

gal gereu kaip tik nepamylėk, tegu zino k.alės vaikas, kad nereikia garuoti be reikalo…

padovanok jam zadintuvaNekaltas

skirkites

aciu uz patarimus. manau bus geriausia sivakar jam nelisti i akis, kad dar del ko nors likciau kalta.

jesus… jei tokios mintys galvoj, mesk ji nx kuo greiceu…

niu netycia, bet viestiek tu kalta, tad bek jo atsiprastti

negaliu…as ji myliu, tik skaudu, kad jis taip su manim elgiasi.

atsiprasyti?, - kai grizo atsiprasiau, kad netycia, bet jam tai vienodai. kagi, sivakara leidziam skirtinguose kambariuose, kad nesusipyktume. gal ryt bus geriau…viltis kvailiu motina…

ot bl jbna dilema… myleti ar buti mylimaj???

Pavargęs

ir nieko cia nepakeisi.

nepergyvenk viskas gal praeis, uzjauciuTaipTaipTaip

Slepkis su tokia kvaila tema. Parasyk dar kaip jum nepavyksta pasimylet,arba kodel ryte neissivaliau dantu