Kodel jis mane kaltina?, juk as to nenorejau...

aciu. kad tavo zodziai tiesiai Dievui i ausi…

nepatinka, neskaityk…

aistringa naktis…zvakiu sviesos…uzmirsi kas yra maistas…Šypsena

man ne pasisaipymu reikia…kodel taip sunku pabut nuosirdziu…

kas tau atrodo cia saipos?

as ne tave turejau omeny tai sakydama.

iš visos širdies. paskaičius tavo dienoraštį… blin ten gi suknista ašarų pakalnė. aš suprantu kartais pasikankint ir paliudet yr avisaj smagu. bet nugywent visa likusi gywenima del kazko kito? whtafck???

Nu ir nemazai cia kas saiposi, kaip bebutu gaila.
O seip, ne zadintuve esme, Nnokiuke, patikek. Norint ir prie stulpo prisikabint galima. O toks noras pas tavo vyra matosi akivaizdziai…

gal as pati ir kalta…gal tik nenoriu izvelg kazko daugiau, nes paprasciausiai bijau jo netekt…

jesus… a nors ir šv. Antanas kaltas… kam tai rūpi dabar??? o ka tu prarasi? rameu miegosi ir tiek…

tau zodziu as neturiu…

Atsipeikek ir mesk ji. Bent jau nusiteik, kad jis tau nera butinas ir jis labai greit pajaus, kad gali prarast, o tada gal ir kitaip elgsis. O jei jo elgesio tai nepakeis, tai velniam jo tau reik, a? Nes kiek tave skaitau, tai tas pats per ta pati, tik kitose situacijose. Nesizhemink. Tu nesi daiktas. Tu zhmogus.

kam tie zodziai. turek savigarbos ir to uztex…

pries tave man nereikia nei to, nei.to…

prie ko cia as vaikuti??? jei tau nuo to lengveu varyk ant manes, bet gywenk bent del saves… whtafck? as pradedu suprast tavo busima exvyra…

Juokiasi

tu klysti grazuoliuk, as jau senai ne vaikutis. nesu tokia vulgari, kad issilieciau ant taves…

nesikabinek prie zodziu. del grazuoliuko tu klysti.
turbut gywent pastoviai baimej yra daug smageu nei buti vienaj?

beje kalbant apie vulgaruma Kodel jis mane kaltina?, juk as to nenorejau… ar tai nevulgaru? kas yra nevulgaru???

viskas!!! baigiam!!! as nebenoriu prisimint nieko.

.