Kodėl jauni žmonės tyčiojasi vieni iš kitų?

Kodėl jauni žmonės tyčiojasi vieni iš kitų?

kai žemini ką nors kitą pats jautiesi aukštesnis… taip jau sudėti tie žmonės… protingi šios silpnybės atsikrato, o kvailiai - ne. tas, iš kurio tyčiojasi supratęs šitai gali ramiai neimt į galvą patyčių. jis vis tiek kada nors sutiks protingų ir savęs vertų žmonių.

tyčiotis natūralu
siuntinėti natūralu
smurtauti natūralu
nepagarba natūralu

užauo žmonės šlykščioje baimės aplinkoje ir kol visuomenė nuo to pasveiks praeis daug laiko

mana, kad taip yra, nes žmonės, tiksliau vaikai, nežino, kad galima nesityčioti, nes tyčiojosi iš jų, nes tyčiojimasis įaugęs į pasamonę, o dėl to, kad daug kam atrodo natūralu, vaikų nuo mažumės neauklėja, kad kitus, nes už save mažesnius ir silpnesius reik gerbti

Visi skirtingi…kai kurie nemąstantys, esantys labai kvaili ir nesuprantantys, kad tai yra žema iš jų pusės, taip ir daro. Piktas

Na o ir šeip…vaikai yra žiaurūs…ir beje, ne tik jauni žmonės tyčiojas…bet dažniausiai vaikai.

Kai kurie, stengdamiesi uzmaskuoti savo kompleksus, trukumus, stengiasi juos pripaisyt kitiem, nesvarbu, tie kiti ju turi, ar ne… Per didele savimeile irgi trukumas Ne

Man patyčios tai kažkas baisaus, nes taip gali sumenkinti žmogaus savivertę, o tai gali atsiliepti visame tolimesniame gyvenime Liūdnas

Kodėl taip įprasta, jeigu kas nors yra ne toks, kaip visi, tai iš jo reikia pasityčioti? Kam nuo to geriau? Ar tie, kurie varo ant kitų žmoniių , jaučia malonumą? Ką turėtų jausti tas, iš kurio tyčiojamasi?

tiesiog saipydamasis is kito jauciasi kietesnis.

nesuprantu, kam reikia per kelis forumus kurti panašias temas??? o tyčiojasi ne tik jauni žmonės, jei ką. be to čia tas pats, kas klausti, kodėl vaikai skriaudžia gyvūnėlius, muša silpnesnius, reketuoja ir t.t. yra tokia rūšis pusžmogių, kurie neturi jokio supratimo apie normalų elgesį, dažniausiai iš asocialių šeimų, turi psichologinių problemų ir šio reiškinio per vieną dieną neišspręsi, net jei ir šimtą temų tokių pačių sukurtum, bandydamas išisaiškinti priežstis.

kodel, bliamba, saule shviechia?

Raveriuxai, jau kuris laikas laukiu is tavo puses kokios intelektualios diskusijos uzvedimo Mirkt

Dehumanizacija.

zmones tyciodamiesi is kitu slepia savo kompleksus Taip

pratesiu tavo minti: o jei nesitycioja, tai ju neslepia Taip O jei kompleksu zmogus neturi, tai ir nesitycioja Taiptik nemanyk, kad as tyciojuos

Taip

Man irgi sitas klausimas iskilo… as siemet atejau i nauja klase… ir iskart pastebejau , kad bus man problemu del vieno klasioko… jis jaucia malonuma “varydamas” ant kitu klasioku… siuo metu as esu didziausias jo taikinys Kanda aisku as i tai per didelio demesio nekreipiu ir tikrai nepradesiu atsikirtineti ( to niekada nedariau ir net nemoku to daryti) manau toks “varymas” ant zmogaus jam sukelia malonuma… jis tiesiog spindi sakydamas visokius zodzius … manau tai psichologine problema Nekaltas

Varymas ant kito žmogaus - savo silpnumo įrodymas.

nes tajp jaw yra… prisipazhink ir tu kashkada esi vares ant kashko… Laimingas

greiciau fiziologine…sperma smegenis spaudzia Pavargęs

Manau tai elemmentariausias kultūros, bei sąmoningumo nebuvimas