Kodėl jauni žmonės tyčiojasi vieni iš kitų?

nes kai kurie nori jaustis wirsesni uz kitus. ir jiems tas jausmas yra butinas, kaip narkotikas… be to tai yra tariamos “savo galios” demonstravimas… arba bandymas save ytikinti , kad jos turi…

Reikia tokius savo galios demonstratorius apramint … Kartais ir kumščiai praverčia …

labai jau didelius - tikrai verta… nors tokie retai kada pasimoko

Aš pamaiau, kad čia yra tipiška vyro mintis. Moteris taip niekada nerašytų.

rasyt al ir nerasytu… bet as tikrai apie tai pagalvojau

120 procentu pritariu.

O tai ką aš moteris? Apakęs Atidžiau perskaityk - Anncia, Geras bangin is.

Labai dideli kartais taip pasimoko, kad po muštynių būna tokie ramūs, kad net po kiek laiko kaip niekur nieko ranką spaudžia kaip draugai.

Kada jie nesityčiojo vieni iš kitų?

as siulau visems nustot tyciotis, liautis kumsciuotis, meluoti, vogti, spjaudytis, nosi krapstyti, uz kasyciu mergaites tampyti, ant sienu paisyti, skusti, siulau ir kraujuoti menesiniu metu baigti. Ryt sekmadienis, bus lietinga diena. o lietus visai aklas, jam jokio skirtumo, kas eina - chamas ar vladislavas vaza. pasiimkite skecius. koks jums skirtumas, kas ir kodel tyciojasi, tfu - puvekai ir blaskymasis bergzdzias! tfu - linksmiau!

na man pentadieni buvo taip nutike. sedejo salia tokie zmogai ir na vienas toks jau labai ‘erelis’ buvo. zodziu pradejo izeidineti visokiais zodziais vadinti ir visaip ‘varyti’ (del isvaizdos)… as nekreipiau demesio, nes na tokiu tikrai gan daznai pasitaiko… zodziu jis ten vare vare ir na mate kad man jo nuomone kuria taip aktyviai reiske nerupi… galu gale priejo ir spyre… na tik norejau pasakyti kad gerai butu jei jie tik tyciotusi Nežinau

…Todel, Kad tolerancijos siais laikais yra 0…

taip Taip…stai kodel reikia buti netolerantiskiems netolerancijai Kanda

o konkreciau, kaip ten viskas buvo?..

Pavargęs Blogai…dantis tokiam isspardyt…

Prieitų prie manęs toks ir spirtų … Bet ne, tokie tik prie silpnesnių už save lenda (nepagalvok nieko blogo, PrarastaSiela).

sakot zmones, gerai kumsciai padeda… gerai, jei jegos daugmaz apylyges… o jei akivaizdziai nelygios??? juk tyciojasi daugiausia is silpnesniu, kurie apsigint patys beveik negali… kaip pvz. is merginos. sakoma, kad negarbinga buti skundiku… NETIESA… tik reik zinot, kam pasiskust, kas padarys tvarka.

Tikriausiai taip bando parodyti, kad yra stipresnis uzh kitus, bet mano nuomone toks pasirodymas yra visiskai nevykes…tik parodo savo blogaja zveriskaja puse…

na man nelabai kaip ir skaudejo, nes jo sportbaciai buvo gan minksti… ir kai jis pradejo spardytis as nelikau sedet, o spyriau jam atgal (buvau su kerzais). manau jam labaiu skaudejo, nes po to kai jam spyriau atsikniso ir daugiau nelindo, bet jei jie visi ims spardytis is niekur nieko (buvo kuno kulturos pamoka ir kas nedare, o tarp ju as kelios drauges ir tu ‘ereliu burelis’ sedejom ant suoliuko) bus tikrai nekas… buciau bent jau ‘rovusis’ ant ju kaipnors ar panasiai tada suprasciau, o dabar… nu bet ka darysi toks gyvenimas, buna ir Gerai ir Blogai .

mintis pries minti, jega pries jega. zemins jus kiti tol kol nemokesite atsakyti, nebutinai jega (tegu tai buna krastutine priemone, nors labai efektyvi), ir nebutina tyciotis is to kuris tyciojasi is taves…

Kerzai dėl to ir yra gerai, kad su jais galima skaudžiai spardytis.