kodel jam nereikia romantikos..... ?

kodel jam nereikia romantikos… ?

Kodel vyrams maziau reikia arba visai nereikia romatisku vakaru pasivaiksciojimu staigmenu… tiesiog kodel nereikia maitint meiles … argi tai nera svarbu?
bandziau pati kurt romantika daryt staigmenas… bet taigi to jam nereikia…

as jauciu kad tai tolina mane nuo jo… as jam sakau… bet nieko neiseina…

taigi kodel vyrams maziau reikia arba visai nereikia romantikos…???
Nežinau

dvi beveik tokios pat temosŠypsena ir pirmojoje nemazai atsakymu, patvirtinanciu, jog toks stereotipinis poziuris nera visiskai teisingas. as pvz labai vertinu ir megstu romantika, man ji butina santykiuose ir joje slypi visas zavesys…

gal jam oer saldu…megsta aštrumą…?

Romantika ilgai sotus nebusi…Mirkt

Tokie jau tie vyrai… Turiu prisipažinti, kad ir man tos romantikos nelabai reikia… Blogai

taigi zmones romantika skirtingai supranta. gal jam reikia kiek kitokios romantikosMirkt
Gėlė

Ai, nera ko cia labai jau sureiksminti ta romantikos vaidmeni: per prievarta romantiskas nebusi. Yra tokiu zmoniu kategorija, kuri nemoka buti romantiski. Tada tu gali nustebinti savo romantiskomis staigmenomis - tik ne per daug. Mirkt

nesu sutikus neromantiško vyro…reikia tik mokėti su jais…visi jie vaikai, norintys meilės bei šilumos Mirkt
o autorės atveju, arba tai tiesiog ne tavo žmogus, ne tau skirtas, arba tu kažką ne taip darai…

yra ta romantika, yra Taip tik gal kai kurie isijaucia i darbus, isisuka ir nieko nebemato Nekaltas
o tu su juo esi apie tai kalbejus? ko tau reikia, kas patinka?

As nezinau, kam nereikia, o kam reikia. Galiu atsakyti tik uz save: o man reikia Drovus. Juk romantika viska nuspalvina, juk po to lieka nuostabus prisiminimai ir noras sukurti kazka dar graziau, tai pavercia kasdienybe nekasdieniska. Tiesiog susildo, nuspalvina, ir visiskai nesvarbu ar tai kazkas ispudingo, stebinancio ar kazkas maloniai paprasto, svarbu nuosirdu. O jeigu turi noro sukurti kazka savo mylimam zmogui, tai ir sukursi, prie viso to dar labai svarbu, kad tas zmogus visa tai priimtu…o romantika galima atrasti visur, galima ideti jos visur…

man irgi ji butina… o del panasiu temu nepikit… tiesiog nepaziurejau… o siandien jauciuosi jau taip stipriai issiilgus to jausmo kad jauciu kaip jis temdo mano sypsena…

tvarkoj… tegu buna astrumas… tegu buna nors kas… bet kodel jam nepatinka kai as ka nors stengiuosi padaryt, suorganizuot… ir pats nieko nedaro …

gerai…romantikos nereikia … tai vistiek kazko tai reikia… taigi negali but visos dienos vienodos… vienintele pramoga gert su draugais… ?
taigi jei nesinori romantikos tai ko nors kito norisi?
ar reikia apribot savo gyvenima…darbu namais…ir miegu?

pvz kokios? nu kokios kitokios… ??? Drovus

buvo gimtadienis… trys dienos laisvos… viena is ju susitarem kad praleisim dviese… isnuomavau grazu buta su zidiniu nupirkau dovana kuria jis daug metu norejo Šypsena suplanavau vakariene… paskutini vakar pries gimtadieni jis pareiske kad nori visas trys dienas svest su draugais…
rugsejo pirma(pries tai milijonas kartu klausiau ar neturi planu,sake kad ne) surengiau staigmena … su visokiais bajeriais… veliau jis man prikiso kad vel norejo svest su draugais… nu ir daug kitokiu atveju…
tai jei zmogus sako kad neturi planu kodel gi jis visdel to juos turi ??? Nekaltas kaip man ji stebint?

turiu labai daug draugu… su kuriais net draugiskai galiu praleist romantiskas valandas…
gal tikrai ne mano zmogus… gal tiesiog jam reikia ramesnes nei as Šypsena o man atvirksciai?

kam jam ta romantika-jei jam ir taip gera su tavim-tu jam atsoji visa romantika-tiesiog jis nieko daugiau nesugalvoja mielesnio uz buvima tiesiog salia…mintis ir pan.

Ar pagavai apie ka kalbu…

Vieniem romantika-tai kazko grazaus darymas-kazko ruošimas,malonios staigmenos-dovaneles…

o kiti tiesiog tai jaucia vidumi ir nekelia i paviršių…jei daugiau mastymo skirtum butent jo vidiniam romantizmui(kurio galimas dalykas jis neparodo)-tai rastum tikrai daug gražiu minčiu…

Skaitau kasiciok ir vis mastau, kodel tu vis dar su juo Nekaltas

Neo, milijonas kartu su juo kalbejau… milijonas kartu iki smulkmenu sakiau ko noreciau, kas man patinka(ten gi tokios paprastos gyvenimiskos smulkmenos)… bet nieko… jis lyg tai man ir pritaria bet tikrai nieko nedaro … o as ko toliau tuo stipriau nelaimingiau…

kazkodel man antrodo, kad cia problema ne romantikoje, tiesiog tu jam per mazai rupi… tiesiog jei laika pasirenka leisti ne su tavim, problema rimtesne. Turbut jau pastebi, kad kuo daugiau stengiesi, tuo labiau nusivili… gailaLiūdnas