kodel jam nereikia romantikos..... ?

Taip Taip Taip visur visur visur… bral tuoj verksiu Cha cha kaip man to truksta… man dar truksta kad mano veiksmu ir nepriima… o man to reikia… man reikia daryt staigmenas… noriu kad is ju dziaugtusi… noriu kad juos butu malonios tam kam darau … bral … einu … ai …

zinai ka as rasciau jei paziureciau … dar daugiau prikisinejimu … o ne romantikos … Sudužusi širdis
ieskojau to 9 menesius… negaliu daugiau saves apgaudinet … man reikia to … tai yra gyvenimo saltinys… tai yra sypsenos saltinis … tai yra pastumimas i dar didesnius dalykus…

ateinu as namo… sugriztu atgal po darbo … vaziuoju mikruske … apsiperku parduotuvei… dirbu darbe … ir visa laika uzduodu sau ta pati klausima…

pastebiu… ir dabar labai sumazinau savo pastangas… o kam stegtis jei to niekam nereikai… bet as prarandu saves… prarandu gyvenima…

sakyciau pats laikas butu keisi kazka Nekaltas

Jam ne romantikos nereikia…panašu į tai, kad jam nereikia romantikos su tavimi… Nekaltas

Atsisėskit ir pakalbėkit kaip 2 suaugę žmonės. Pasakyk tai, kas tau yra svarbu, išklausyk kaip jis jaučiasi jūsų santykiuose. Gal tai padės kažką daugiau suprasti… Nekaltas

blemba, paziurejau tavo profaile, taigi tu jautukas!!! pas mus tai kraujyje, esame seimyniski zmones, todel su radikaliai priesingu zmogumi tolimoje perspektyvoje tikrai nesukursi jaukaus namu zidinio. deja reikai tai ivardinti. o tu pati busi labai labai laiminga, nes duoti zmogui gali be galo daug, tik reikia tinkamo zmogucio, kuris noretu to paties ir gaves ivertintu, kad turi turta- tave…

taigi ka tik pakeiciau… bet matyt ne i ta puse … bet zinok Neo as noriu kad jis pasikeistu(pasistengtu)… as nenoriu kol kas kito … va kame problema…

buvo kalbeta … buvo zadeta… bet nieko…

zinai kame dzidziausia problema? kad jis man zda… jis sako kad stegsis … bet turbut pamirsta… ir as vis juo tikiu… bet vis maziau ir maziau…

Bet ar romantika gali buti suplanuota ar pazadeta???
Nekaltas

Va va…man irgi klausimas iškilo. Kaip galima tai pažadėti??? Apakęs Jei tu jį užremi į kampą, tai tokioj situacijos kiekvienas Vyras tau bet ką pažadės, kad tik nusiramintum. Bet ar to tu sieki? Apakęs Gal geriau tiesiog suprasti priežastis to, kodėl jis į tavo poreikį romantikai reaguoja savaip. Kaip jis pats supranta romantiką? Gal jam sutaisytas radiatorius yra 17 kartų didesnė romantika tavo atžvilgiu negu 3 rožės be progos? Nekaltas

Gal ne tuo kampu bandai prieiti prie problemos? Pagalvok… Juk tavo tikslas-ne pakeisti savo žmogų, o pasiekti to, kad abu jūsų santykiuose jaustumėtės komfortiškai.

[quote]
kasiciok rašė:
buvo kalbeta … buvo zadeta… bet nieko…

romantika ne… bet pastangos taip , manau …

zmogus arba yra romantiskas, jausmingas, arba nera. cia intuityvus dalykas, o didziausia klaida, mano nuomone, tiketis, kad kitas pasikeis…

reikia mums tos romantikos, tik gal kiek kitaip suprantam: pvz.: romantiskai apsikabinus margyte, prietemoje gurksnojant Alus paziuret krepsiniGerai

Is visko ka tu darai ir kaip jis reaguoja,galima sprest,kad jusu skirtingi supratimai apie tuos pacius dalykusBaisu,tu negali pakeist jo mastymo ir supratimoMirkt

Oi,iskelei mano problema.as jau tiek asaru isverkiau vienumoje del to.jauciuosi negeidziama,nemylima,atrodo,kad vyras geriau jau veiktu bet ka,tik ne romantiskai praleistu laika su manim.o man turbut romantika jau butu ir paprastas pasedejimas apsikabinus.ir kodel as au juo?jis geras zmogus,be to turim maza vaikiuka.nors visa mano esybe saukiasi bent kokios romantikos.suprantu tave!!!

alia neturit bobos del ko asaru liet…na, ir nemanau, jog romantikos nebuvimas yra pagrindas issiskyrimui…tiesiog pati sau susirasyk jo privalumus ir trukumus, o po to jau ziurek kas ims virsu…kiekvienas mes turime savo zaskoku…tiesiog kai esi su zmogumi megini priimti i visoki, ir gera ir bloga, ir romantiska ir neromantiska ir t.t. jei tau pavyksta tiesiog susitaikai kad bus taip ir ne kitaip ir gyveni toliau su tuo vyru ji myledama ir dziaugdamasi buvimu drauge, tegul ir su alumi spoksant kasiNekaltas juk lygiai taip pat ir vyrai mus priima su musu priciudais, o priciudu turime daug ir kiekviena/as, tik skirtumas gal tas, kad vyrai nekapsto be reikalo per giliaiCha chaMirkt

bet man nereikia roziu man nereikia dovanu…man reikia dvasiniu dalyku… o as jo nespaudziu i kampa… tiesiog ramiai pasakau kad man to truksta…ir kodel nesisypsau …

[quote]
vilka rašė:
Va va…man irgi klausimas iškilo. Kaip galima tai pažadėti??? Apakęs Jei tu jį užremi į kampą, tai tokioj situacijos kiekvienas Vyras tau bet ką pažadės, kad tik nusiramintum. Bet ar to tu sieki? Apakęs Gal geriau tiesiog suprasti priežastis to, kodėl jis į tavo poreikį romantikai reaguoja savaip. Kaip jis pats supranta romantiką? Gal jam sutaisytas radiatorius yra 17 kartų didesnė romantika tavo atžvilgiu negu 3 rožės be progos? Nekaltas

Gal ne tuo kampu bandai prieiti prie problemos? Pagalvok… Juk tavo tikslas-ne pakeisti savo žmogų, o pasiekti to, kad abu jūsų santykiuose jaustumėtės komfortiškai.

Cha cha Cha cha Cha cha mdaaaaa