KOdel irc ir Bangoje zmones atrodo tokie geri?

KOdel irc ir Bangoje zmones atrodo tokie geri?

Ir tikrai kodel? Juk jei daugelio zmoniu nepaziniocew gyvai pabendravusi irc ar paskaiciusi ju mintis bangoje pagalvociau, kad jie neraliai geri. Bet realybe kitokia. Bet negi zmogus gali taip dirbtinai virtualioje realybeje save susikurti? Taip graziai sneketi irc ir taip kaiulinti gyvenime…

Gal ir jus tokiu pazeestat?

O aš ir realybėy ir čia bloga… Liežuvis taip,taip… aš iš tų "keulių" apie kurias kalbi Cha cha Juokiasi o šiaip irc ir realybė yra du skirtingi, ir nesulyginami dalykai… Cha cha

hmmm… kodel tada as tapati?

na nzn…mano nuomone tej ir irc ir bangoj ir realybej yra pikcej…neapykantos…kershtaj ir t.t…
tik gal realiame gyvenime daznew su taj susiduriame…
nors yra tokiu zmoguciu su kurejs susipazinaw per mirca…poto susitikaw realybeje…ir galiu sakyt kad jie liaaaaaaaabaj fajni…Taip

zinojai, kad irc ir cia zmones parodo tikraji savo veida, kadangi ju niekas nesmerks, nes ju niekas nepazista. as realybeje gera, tokia stengiuosi ir cia boot. be to pasaulyje yra ne vien blogu zmoniu Drovus

is ir realybej geras atrodau…Girtas

Nes chia susirenka fajni zhmogeliukaj

bent as stengiuosi visur buti tokia pat, ir realybeje, ir irc, ir bangoje ir visur kitur…ir, bent man atrodo, sekasi.
o siaip internetas yra tokia terpe, kur zhmogiukai gali, kai tik nori buti visokiais , o tokiais buti gyvenime - sunku… todel ir naudajasi tuo… Vieni parodo save geruoliais, kiti pikciurnomis ir keikunais ir t.t. ir pan…Mirkt

nemegstu irc Veee

o tai kas cia yra apsimesti geru? daug tokiu pazystu Liežuvis na kadangi nzn koky ivaizdy per interneta susidarau tai nzn ar as is tokiu: D

Kad "pakeltu" saveLaimingas

Tay lyg du skirtingi gywenymay Cha cha
Visad taip buna… Per irc visi sneka kitaip, nei in real Nekaltas
As tay esu tokia, kokia esu Laimingas Nesistengiu vaipytis ce ar kazkas pan Nekaltas O kam? Juokiasi

o ash isimylejau wieno zmogiuko zodzius mIRC’e … Liūdnas

realybej jis kitox…kitokie ir jo zodziai… Liūdnas

nors shejp…tokiu,labai blogu zmoniu nepazistu… kad wirtualus butu buwe kazkokie angelaj…o realiai - damons Šypsena

Niu zodziu virtuali realybe susuka smegeneles… ir atrodo ilgam…

visur visokiu zmoniu yra…Liežuvis tikrai irc ir bangoj visokiu pasitaiko… Tik tiek, kad realybeje lengviau "ilisti" zmogui i vidu, nei ciaLiežuvis

Na nemanau… I zmogaus vidu imanoma ilisti ir cia ir gyvai. Ziurint ant kokio zmogaus uzkimbi…

bet lengviau tai padaryti realybeje…LiežuvisNekaltas pripazinkMirkt

as manau kad pwz bangoj cia wisu beweik nei trupucio nepazistam…irc irgi su daugkuo tik wiena karta pakalbam ir wiskas baigiasi…
bangoj man iswis sunku wertinti zmogu…o irc kai ilga laika bendrauji pamatai to zmogaus sawybes…

Aš visur blogasTaip