KOdel irc ir Bangoje zmones atrodo tokie geri?

Irc tai neNe bet chia tai jooGerai

[quote] chia netikra…

pritariu Taip

galbut jie mato kad bunant,t.y. vajdinant geraAngelas galima dawgew pasiekti...uzhsitarnawti gera varda...susirasti pazhystamu... tachew tada kyla klawsimas...kodel jie to nedaro realiame gyvenime? ash esu paprasta mergychka,tokia kajp esu che,tokia esu ir realybejLiežuvis nemataw prasmes apsimetineti,kazhka ish saves statyti...juk lajkuj begant vistiek pamatytumet tikraji mano vejda...taj kam tada visus apgawdineti?kad po to prarastum brangius zhmones?

ŽvaigždėKaledine KyskaŽvaigždė

tokiu nepazystu, bet virtualus zmones wisai kitokie nei realus…Cha cha

ne visi… bet dauguma

priesh rashant teksta, ypach bangoje gali apgalvoti, o realybej zhodzhiai ishsprusta greichiau,kartais visai neapgalvotai,kartais visai nenorint to pasakyt.Realioj erdveje ir virtualioje elgtis VISISKAI analogiskai - neimanoma. Zmogus ne robotas, ji veikia viskas, aplinka - ypac.

Gal dėl to, kad kai kalbi su žmogumi ir žiūri jam į akis tu matai jo išraišką, jo pyktį arba džiaugsmą, o kai su žmogum bendrauji per IRC arba čia jis gali neparodyti viso pykčio ir parodyti tik savo gerąją pusę. Juk kai susinervuoji galima TIESIOG nueiti nuo kompiuterio… O kai kalbi realybėje taigi niekur nedingsi…

Ne Visi…tikrai Ne Visi…Pilna Agresyviu Ir Istvirkusiu…Pilna Veidmaianiu…bet As Per ten Susiradau NUOSTABIU Draugu…Kad Ir Kaip Bebutu Visur Ju Yra…Visokiu Ir Reik Mirkt

tai cia tik taip atrodo… nors siaip buna zmoniu kurie ir irc ir in real yra geri bet labai tokiu nedaug…

suvaidint bet kas galetu…

geras klausimasNekaltas galbut del to,kad cia daugelis zmoniu geri,o tie,kurie linke pasikarscioti ir pan,pamato kitu bendravima,elgsei ir savaime tampa geri Angelas. gal del to,kad cia galima susirasti daug draugu,gal del to,kad bijo nepatekti i gedos stulpa?Juokiasi nezinau,bet kad cia zmones geresni,as tai pastebejau. todel cia ir lankausi. galu gale tik cia susiradau geru draugu…ApkabinimasLaimingas

man tai kazhkaip vienodai… o beto juk che netikras pasaulis gali elgtis taip kaip nori ir booti tokiu zhmogumi kokiu nori… ai net nzn… esam tokie kokie esam Šypsena

tu dar su manimi nebendravai…

Nes jie neparodo savo tikrojo veidoTūsasJuk negali spresti apie zmogu jo nepazinodamas

o ka nori pasakyti kad as blogas?Cha cha

o as ne tik mirce ar bangoje gera…LiežuvisDrovus

Nevisada ir nebutinai zmones atrodo geri Nekaltas Pazystu zmoniu, kurie kaip tik irc buna pasikele, kieti tipo, o realybeje zodzio neislemena…

Aisq, sutinku yra ir tokiu kurie atrodo fainuciai, geruciai, nors taip realybeje nera… O taip yra todel, kad per irc ar banga jie neatskleidzia savo blogosios puses, nori sudaryti gera ivaizdi… Butent del to, man zymiai labiau patinka bendrauti realybejeTaip

esu neveidmaine ir neiskeiciu vienur ir budama kitur

pazistu.
pirshtajks nebadysim.

ne visi virtualybej geri,
kaip ir ne visi realybej - blogi…

kai kurie realybej ir pvz cia yra skirtingi,
taciau kai kurie - net labai panasus…

visokiu yra, visokiu ir turi buti [tikriausiaiGirtas]