Kodėl forumuose taip žiauriai darkoma lietuviška rašyba

kaip kas moka, kaip kas patinka taip tas ir raSHo, galbut kazhkas neitin gerbia lietuviu kalba, bet asmenishkai ash del forumo nelauzhysiu pirshtu ieshkodama skaichiuose atitikmens lietuvishkai nosinei raidei o bendrai tavo uzhduotas klausimas yra retorinis…

Kad šiais laikais daugumoje klaviatūrų yra sužymėtos lietuviškos raidės. O net jei ir nebūtų, įsiminti 9 klavišus yra pakankamai nesunki užduotis netgi beždžionei. Cha cha

as suprantu kai deda “sh” vietoj “š”… ir panasiai… bet niekad nesupratu “w” vietoj “v” ar “oo” vietoj “u” - ypac jei zodis neisverstas, o lietuviskas Blogai

Nu man irgi nepatinka, kai žmonės išsidirbinėja ir rašo visokias nesamones, net ilgiau gaunasi rašyti tokias nesamones, o rašant taisiklingai įgyjama geros patirties. Bet čia tik mano nuomonė. Angelas

su markeriu as uzsiraseu Kietas

visiskai pritariu Taip

Cha cha

Yo, markeriaj eera kajnda zajebys. Gerai Taip

Tai ir matosi, šiuolaikinis jaunimas pamažu virsta į beždžiones-angliškas beždžiones

Nenaudoju lietuvisku raidziu, nes tai nera patogu ir tai uzima laiko, bet visa kita stengiuosi daryti teisingai. Labiau krenta i aki tokie zodeliai: krootas, labookas, warau ir pan. Ir daug kas labai naudoja “h” raide ivairiuose zodziuose, pvz “krepshis” ir pan. Vajezau, tigi cia yra apsurdas… Zmones mieli, stenkites isbristi is sitos nesamones…

Aha, daugiau malk “ieshkosiu, nelauzhysiu ir t.t.”. Jai visi gyventu kaip noretu, tai zemeje butu pragaras. Tikiuosi supratai ka norejau pasakyti.

Is rasymo stiliaus galima daug ka pasakyti apie zmogu. Rasyk kaip nori, bet tuom tu parodysi savo rasymo zinias.

tu ką-nelietuvis Baisu

Nei trupučio daugiau neužima laiko paspaust lietuviško raštmens klavišą nei angliško. Netgi jeigu vietoj š yra rašoma sh, reikia vietoj vieno klavišo paspausti du. O tai tikrai yra šiek tiek ilgesnis procesas.

Daug reishkia ipratimas. Iprates gali ir tris raides iprastoje vietoje parashyti greichiau uzh viena neiprastoje.

As labai daug teksto rasau nenaudodamas lietuvisku raidziu. O kodel nenaudoju? Todel, kad as daug teksto rasau anglu kalba, tai man savotiskai uzimtu daugiau laiko jai rasyciau lietuviskas raides. Nesakau, kad cia yra gerai, bet tiesiog is ipratimo nera man patogu.

bishkiuka ishsidirbinejat zmones Nekaltasce paprasciausi forumaj/klubaj, o ne kalbos pamokeles. tipo mazdaug jei ce rashaj be ę,ė,č,į,š,ų,ū,ž taj ir realiam gyvenime rashyti nemoki?labas rytas Labasna zinoma, visokiu yra, kiti gal pajniojasi paskuj Nekaltasbet ash dar problemos nematau, normaliai rashau kai rejkia Taipo paprasciausi vietoj š - sh ir pan. tiesiog patogiau, kaip kam. tik visokie liAboOOokas, saWleeeTiaAAa, taj ish tikro nervina Nekaltasna bet tegu rasho jei nori Nekaltastaj gal dar atsirastu zmoniu, kurie kabinejasi ir prie rashysenos? Cha chatipo, ne i ta puse rajdes pakrejptos, vaj vaj vaj kaip negraziai atrodo Apakęskodel ta rajde nesujungta su ana?nesamone Nežinau

dar viena nelietuvė-angliška pusbezdžionė Nekaltas

o taj tikru tikriausias tipishkas lietuvis - tolerancijos - 0, pasiputimo - visas 100% linksmaj tau taip ir toliau gyvent Labas

Va perskaičiau šitą temą, ir susimąsčiau, kad bitėj plius tikrai galiu rašyt lietuviškai. TaipTaigi ir pradėjau. Cha cha Bet žinotumėt kaip sunku, nes atpratus labai esu, visada rašiau be ž,č, š ir kitų raidžių, tai dabar reikia taisytis ir taisytis. ŠypsenaNa, nepatogumų susidaro, rašymo greitis žymiai sumažėjo, bet viskas dėl gero tikslo. Tiesiog tikrai vertėtų rašyt lietuviškai, jei tik yra galimybė. Šypsena Būkim patiotai ar kaip čia pasakyt. Nekaltas JuokiasiTuoj aš pradėsiu kalbos kultūros klaidas taisyt, ko čia irgi labai daug yra. Cha cha Mirkt