Kodėl forumuose taip žiauriai darkoma lietuviška rašyba

Kodėl forumuose taip žiauriai darkoma lietuviška rašyba

taigi kodėl,juk sudarytos visos sąlygos rašyti lietuviškai,naudotis lietuvišku raidynu.Kokiam velniui kaišioti visur w,x,y.Manau Bitė turėtų kaip tik auklėti ir priversti rašyti lietuviškai

Tikriausiai jiems labai sunku buvo mokyloje per lietuvių rašybos pamokas. Aš juos visus užjaučiu. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Užeikit į “Iki 18” klubo forumą. Ten ko gero labiausiai darkoma Mūsų Lietuvių Kalba.

Taip ir padarysiu.

cia tai dar nieko. o kai raso pvz. “liabaj tavia meelioo zujkeete”, tai vemt vercia Veee

va va, apie tai ir kalbame

ane? ka tche toori uomeny?

nepisk proto, kajp noriu taip ir kalbu… negi dar ir aishkint pradesit kajp mygtukus spaudinet rejkia? Piktas

Rašai kaip mazgote grindis valai. Ir darkai Lietuvių kalbą. O su tokiu savo požiūriu “noriu, tajp ir rasau” atrodai apgailėtinai.

ash taip rashaw tik shitose wirtualiose platybese… del to manaw kitiems zhmonems didelio streso nekyla… shiajp lietuvishkaj labaj letaj rashos… Kanda

Na jau… Apakęs Cha cha

na tajp… ta prasme lietuvishkomis raidemis… ash jaw tajp rashaw gal kokius 6 metus… ir ka man dabar del to kad wienam zhmogeluj nepatiko reikia kitajp pradet rashyt? ainekishk acipejkek nuo narkotiku! Juokiasisukurej kwajla tema… mane erzina kad pas kitus buna prikishta pilna tu zhenkliuku, tais ka man dabar tema chia kurt del to? na ir? Kanda

viskas px,bet jau kai buna:_Liabooo sawleeeeteee,meeelio meeelio ash tawiaaaaa liapaaaaj liapaaaaj… Girtas Girtas Myliu Bučkis Apkabinimas Apkabinimas Myliu Niam niam Girtas_tai sudas uzverda konkreciai.

Zinai, kai kas kompu dar ir dirba, ne vien forumuose raso Mirkt Tai va, man darbui tiesiog butina, kad butu pasirinkta english, kad skaiciukai butu virs raidziu. Perjungineti nuolat nesinori, imi nuolat daryti klaidas, kencia darbas…

taip, yra labai sunku paspausti Shift+Alt, man tai jėgos išsenka jei tą mygtukų kombinaciją surenku Pavargęs

Na jus pavarot Apakęs rarykit blin be klaidu

Juokiasi Juokiasi

O su Telefonas ypac kai ner lietuvisku raidziu nera NeSkatinti rasyti lietuviskai reikia, bet atsipalaiduoti virtualioj erdvej taip pat butina, o bausti rasancius nelietuviskai Bitei + nesiimciau Ne

Be to- temos autorius nezino, kad yra DIDZIOSIOS ir mazosios raides. Taip pat- po kablelio, tasko ar pan., pagal kompiuterinio rasymo taisykles, reiketu palikti tarpeli. Yra ir kitokiu taisykliu Mirkt