Kodėl forumuose taip žiauriai darkoma lietuviška rašyba

manyciau geriausia butu rasyt be visokiu š, ž, ė, bet ir be visu to “meelioo”, “liapaaaj”, “wasareete”. uzknisa toikias nesamones skaityt. vat tiesiog imi taip ir rasai, kaip as pvz., kaip ir dauguma kitu. Nekaltas Laimingas

koks skirtumas

Matyt slyksciausias tas “lialios” ir “meelioo” stilius. Tpfu Liūdnas Vaikus auklet reikia, bo uzauge ir savo atzalas primokys… O del Lt simboliu, tai pvz. waperiai ju negali rasyt. O chebrai su PC tai jokiu bedu. Pasidarykit LT kaip defaulta ir OK. O dar geriau Tildes Biuras. Ten ~ paspaudus galima viena EN simboli gaut. Jei @ reikia, spaudi ~ shifta ir 2, kur tas zenklas. Labai patogu.

per wapa tajp patogiau

hmz ish tikruju kox jums skirtumas kajp kiti rasho? jej nepatinka neskajtyt… kiekwieno asmeninis rejkalas… man patogu rashyt tajp kajp rashaw… wiskas tema kwajla ir neginchijama!

Pažeidžiamas lietuvių kalbos įstatymas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi ???

rasydamas lotyniskais rasmenimis as nieko nepazeidziu. tai mano laisve skleisti informacija, joks istatymas negali nustatyti kokiais rastmenimis as tai turiu daryti, tai jau priestarautu konstitucijai.

liks.lt/elpaliet.htm Nemokšos visad ras pasiteisinimą

Siuo metu neturiu galimybes rasyti lietuviskai. Bet vistiek nerasau taip “kvailai”: “liaboookazz, kiek ce joosoo daugg susirinko”… Pasikartosiu, bet net nemalonu skaityti taip parasyta teksta.

na ash tajp nerashaw, tachiaw nawdoju anglishkas sh ch zh noredamas parashyt š č ž [po welniu kajp buwo sunku tas tris raides parashyt…] tai ir blogaj?

Buchiau tavo darbdavys, po tokio pasisakymo aplamai prarastum betkoki ryshi su internetu

Mielasis, jei rashytumeme be “y”, lietuviu kalba tikrai nukentetu;]

Cha cha

aha nukentėtų:“liabay tawe mylioo”

taj kad man tajp patogiau Laimingas dar tas visas nosines kajsiot, tajp is viso Cha cha o kodel turetu privertineti? Nežinau nesamone man atrodo Nežinau

Skyleti_dzinsai,tada tu Buridano asilas,jei nori stovėti prie dviejų, angliškų it lietuviškų ėdžių.Mes visi turime būti suinteresuoti saugoti savo kultūrą,rašybą,o ne beždžionauti

Tai tada rashytum “labai Tave miliu”? Cha cha

zalingas iprotis (:

rimtai cia jus nusiteike. kad nera nosiniu ir varneliu dar nieko tokio,bet tie 'liabai pavizdis… ’ Blogai