Ko visi peikiat telekoma? Pasakykit geresni ineta kurį galimą būtų dalintis.

Nuosavas namas Kaune. Kebelinio niekas neveda. Turiu telefona telekomo.
Pasiūlykite kokį padorų internetą ne telekomo ir kad kaina būtų mažesnė už telekomo.

Na kai siūstis daug kaip ir nereikia tai manau telekomas geriau vienas sąskaitos lapas Šypsena ir ftp

IS geriau kad duoda xxxx.xxxx.lt kažka tokio. Ir fiksuotas IP. Nelabai kaip ir reikalingas.

Na va jau smagiau.
Na turėtų jau pradėt pigt inteneto paslaugos jau laikas.

Telekomas yra monopolis ir wien del to as jo nekenchiu!
Netas ir netoks koks turetu buti (turejau seniau ta susikta dsl)!
Ir iswis gaila man moketi litus kazkokiems uzseniechiams!

naudojuosi DSL jau 2metai.bedu turejau daug,bet geriau nieko nera,monopolis telekomo,viena firma tik naudoja savo tinklus ir nepriklauso nuo telekomo.Tai kad susimastykim kas geriau,siaip jau patvarke ka galejo,pravede optinius kabeliukus,A1 realiai patvarke i gera puse,kaina nera didele jai daliniesi su draugais,va kur sprendimasMirkt

RAKINKIT TEMA

FLEIM DETECTED

!!!

!!!

!!!

!!!

!!!

!!!

!!!

(
!)

siaip ar taip nesigailiu DSL isivedes Šypsena

Kieno DSL, telekomo ar kokio normalaus… tfu kito ISP Nekaltas?

O nuo rugsėjo pirmos DSL ID1 60 nemokamų valandų arba nemokamų 1200 Mb darbo dienomis ir nemokami savaitgaliai. Taip

O, pagaliau Šypsena Nesupainiojai kartais su ID2 planu? Beto gal internete yra kur nors tokia info? Nes gal tikrai reik galvot apie takas id isivedima Nekaltas

Oij, soriz, susimaishiau tarp tu ID Šypsena na, manau neuzhilgo turetu sekti ir normalaus dsl kainu sumazhinimas Mirkt

ID2 irgi turi pagerėti nuo rugsėjo, bet ten nėra savaitgalių.
Aš skambinau į telekomą ir man patvirtino faktą.

O sena jau tapusi paslauga, kad gali jungtis prie hdd.takas.lt 250kbps ir tau dar lieka 200 kbps kitiems siuntimams tuo pačiu metu.

Dsl takas A1.Turime dvi linijas,nesisikundziame.
Viena ant http://www ir pasto,kita ant kitokio slamsto.
Paskutinius tris menesius eina ,kaip bite,ne nuluzo nei karto.
Uz tokia kaina geresniu nera.

bet hdd.takas.lt vistiek skaichiuoja uzh ji mb darbo dienom ar ne?

Neužilgo tai ne, nes ką tik padarė krūvą nuolaidų, bet abonetinio mokesčio kaip matai nepakeitė net telefonų savininkams. Nepakeitė ir sujungimo mokesčio. Kolkas kosmetiniai pakeitimai.

Gaila, reishkias jei telekomas nemazhins, tai ir kiti ne Liūdnas

jis gaidys telekomas, dabar vien nesivedhzhiau nes sutartis atnaujinta,ir nesamoniu prirashytta, pvz draudzhiamas masines informacijos siuntimasis, paskui jei ka sugadini pas save ir telekomui kasnors sugenda taj apmoki VISUS TELEKOMO PATIRTUS NUOSTOLIUS ir pan, taj pasiskajchius plaukai stojasi visur…Kox zhmogus normalei mastantis pasirashines sutarty?Jei pvz ytrenx zhaibas y modema tavo ir pareis telekomui bbz kiek kilovoltu y ju pastote ir sprogs viskas, apmokesit viska?

Gaidys tas telekomas. Veee man nuo jų darbo Veee man nuo jų gedimų Veee turėti reikalą su jais. Bet kur dingsi žiemą basas, tenka naudotis Kanda

Va pas mane takas ID nuo sestadienio neveikia, tik antradieni teikesi sutvarkytiBaisu

Asmeniskai as naudojuosi internetu per barako LAN kuris siurbia neta is Litneto tinklo. Greitis apie 1mb/s. Bet deja sitas atvejis tinka tik studentams gyvenantiems barake.

Atvejis gerai zhinomas ir baigiama del jo nusigrausht nagus Nekaltas Turejau ir ash seniau 1mbps kanala (tik download, per satelita) tai irgi dzhiaugiausi… Nekaltas