Ko visi peikiat telekoma? Pasakykit geresni ineta kurį galimą būtų dalintis.

Gal pats pas telekoma dirbi, kad ji taip gini? Juokiasi Niekada gyvenima ash daugiau prie LT negishiu, downu kontora, o ypach kai i-netas dingineja nuolat, ir apkarpomas visada VeeeKanda

Daug zhmoniu kabelini i-neta dalinasi, ir kas? Negi tau tokia naujiena Nekaltas

na, ankschiau pas mane servuku dirbo P200, dabar P4 2400…

Ką man adminas gali pasakyti? Įrodyti jie man nieko neįrodys.

Krc as sedziu su kabeliniu rajono inetu, ir greiciu nesiskundziu. Is lietuvos visada siuncia 300kb/s o is uzsienio apie 40-50kb/s. Man uztenka Mirkt Nors siaip niekada nebus per daug Cha cha
Pluis dar geras ftp yra.

O koks tavo provaideris?

nesamone tas telekomas. o telekomscikai - durniaii ir kaip ir patys telekomistai. naudojuosi lintnet internetu ir problemu nematau, tik HDD pasidaro labai greit pilnas (gerai kad turiu dvd-rw ir dideli HDD)

O kas sakė, kad tu jį privalai įsileisti į namus? Jis ne mentas, kad turi leisti į namus.

Ne mažesnis nei megabito. O su a0 ar a1 tai tik keiksies. Pats žadu persikėlęs gyventi kitur vestis Vinitos inetą, 64 kilobaitų man užteks, be to darbe megabitas dar bus… Nekaltas

ta kuri naudoju uztektu ir 50 zmoniu. greitis pakanakamai neblogas butu. ko tu ta telekoma taip giri? gal jis tau uz tai moka? ar tikiesi kad tau didesni greiti interno padarys kad ji gyrsi? o gal darys nuolaidas?

TAu pasakyt geresni ineta?? KTU! kai tu gauni ten nuo 28 iki 33 kb/s as gaunu 0.5mb ir i virsu. O kas del pinigu -uz dyka.
Šypsena

she tau lentele:
telekomo dsl be pagraichio < normaliu ISP dsl
delekomo dsl su pagreichiu = normaliu ISP dsl
Manau supratai ka norejau pasakyt Cha cha

Kaip tu ji gausi tavo reikalas… as prasisukau as gavau, bet cia neesme esme tame kad autoriu klasue pasakyt geresni inetrenta negu jis ten sake as ir pasakiau…

ir tas ir tas Šypsena
Kas liechia mano paaishkinima, tai tu turbut supranti, kad telekomas deda visokius ribojimus piko metu (pvz suleidzhia 20 abonentu i viena linija Nekaltas). O normalus ISP kaip Infostruktura visishkai neriboja kanalo pralaidumo Liežuvis

vyruciai - o nejau jums sunku imti ir isbandyti tai ka turite ?
pvz : susirenkate kokiam nors chate - lygiai tokia tokia valanda, nusprendziate is kokio ftp atsisiuti kokius 10~100Mb ir i prieki…

pvz 5ci ftp , voliojasi vysiokie service pack’ai , imate ir siunciate… bendra susitarima padarote nenaudoti download manageriu ir i prieki
kaip irodyma print screen’as su laiku pradetu ir baigtu siustis Drovus

o tai dabar sakyciau lieka tik rakinti tema - fleimas

nu as nesuprantu zmoniu, kurie siunciasi viska naudodami 256/64 ant 32kb/s. Na aisku nebent tai greitis, kuris pasiekiamas naudojantis iv spratintojais DAP ar flashget.
O kad telekomas *****, ta zinau jau 1,5metu, nes jau tiek laiko naudojuos dsl taku. Ir naudojuos tik todel, jog nedidele kaina ir neturiu galimybes isirengt pigiau.Bet jei tureciau butinai isirengciau ka nors kitka.Vien tik del kokybes.

Mano geresnis Kietas
Ne, ne veikimu- jis toks pats. Tik kaina…
Jos nėra- absolutely free. Privilegijuotiesiems Mirkt

Zmogau tu nezinai kaip lietuva yra atsilikus nuo ineto kainu siam pasaulyje. imkime pavixdi ish musu draugu estu. as pats naudojaus tuo inetu ir galiu pasakyt kad uz 450 kronu ti yra lygiai simta litu i menesy sa gawau 100mbit estijoj ir 10mbit su pasauliu rysi, plius sesis IP numerius. kiti estijos provaideriai Šypsena duoda zimiai spartesni ineta lyginant kaina su lietuvos. ir mano nuomone telekomo ir visu kitu ineto daweju lietuvoje kainos tik stabdo kumpiterizacija va tepTaip

10 mbit su pasauliu? kazkas keisto. ar ne per daug? o be to kam tokio reikia interneto? ka visus filmus siustis ? nesamone

pvz as DSL naudoju daugiau nei 2 metai ir tikrai nieko geriau nematau uz telekomo DSL. Pas mane A2 planas ir nesidalinu su niekuo ir niekada nejauchiu kad man greitis butu mazesnis nej priklauso (i abu galus). Cia pries kelis men telekomas padidino greicius kaikuriems planams ir dabar A2 ya 448/192. O downloadas man eina netgi greichiau nei realiai turimas greitis 70-95Kb/s. Ir seip nebepamenu kada paskutini karta buva sustreikaves netas!! Aj prisiminiau tada kai buvo kazkur sviesolaidziai nutruke (Svedijoj ar kur tatai tixlei nepamenu) tada su uzsieniu buvo blogas susisiekimas o su lietuva jokiu prob. Beje dabar telekomas sugalvojo nauja finta kad uz vienkartini 50lt mokesty galima pasididinti upload iki download greicio. As nuejau pirmadieni ir pasirashiau dar viena sutarty ir jau turiu i abu galus 448kbps, o kaina liko tokia pat tik viena karta sumoekjau 50lt ir viskas Liežuvis tiems kas turi 256 doenloada tai gali uz 50lt pasidaryt 256 i abu galus!! Taip gat kiek bevarytume ant telekomo vistiek niekas geriau ash nerandu ir nesiruosiu keisti ISP tiekejo!