KLAZ\'s atgime! Susigerimas antradieni

Būtinai GėlėsTaurė

Aha,už paslaugas interkavinėse centų prašo,o aš jau beveik bankrotas Taip

2 vil4onok : pažiūrėjau tavo asmeniniame puslapy ir man pasistojo klausimėlis,ką tu ten prie LZUU balos veikei ir ,išvis, ką tu LZUU veikei ApakęsMirkt

na kai esi kur nors netoli kabako, y kury planuoji uzlekti, tai 1 lt negaila tam kad prisest 20 min prie ineto…

Nu jei busi geras, tai parasysiu prasyma ir galesi iki kol neatsikelsi miegoti, tiesiog vakar nenorejom brashkes kambarioke trukdyti Šypsena

O del LZUU balos, tai as su Tomcat’u buvom prie 1 forto, o po to pestute parejom ili LZUU, o pakeliui jis mane fotogrofavo. o po to vaziavom prie Kauno mariu pietauti Šypsena
Cia buvo musu draugystes pradzia Šypsena

Čia tik tau taip atrodo,o aš tai gi esu suvalkietis Aš nekaltasCha cha

Bliamba,tai jūs čia nemenkai pasivaikščiojot pėstute Apakęs ,nemažas ratas gavosi Taip ,ale, nieko ,sportas sveikata Cha cha

tada buvo labai geras oras, kas matosi is nuotrauku, o be to tai buvo sestadienis ir tikrai neturom ka veiktiŠypsena

Patys kalti,kad neturėjot ką veikti Cha cha

Beje,kas ką veiksit,nes aš iki 20 val.turėsiu laiko į valias,tai galėtume veikti kartu Taip

As visiskai nieko neveikiu, sedziu prie i-neto ir galvoju kaip sia pusrycius padarius, o tai tingiu keltis nuo kedes, nors reiketu mokytis Šypsena

Tai gal ką nors veikiam kartu ?

Viskas ,veja iš klasės Baisu ,susirašysim,jei dar kur nors prisėsiu prie neto Taip

YES! Niu chia tai jegele! KLAZ rulez kaip ir pavasariCha cha Ir faina buvo pamatyt SvyturiŠypsena Tai iki rytojaus!

Na va perbegau i kitus rumus ir as vel prie neto Cha cha

Labas Diora,tai kodel neatsisveikinusi vakar pabegai Aš nekaltas

O kad taves nemachiau… Ka machiau, su tais atsisveikinau… Mirkt

Tai va,laukiau,laukiau,kad atsisveikinti galeciau,o kaip isvijo i tuoleta,tada visi ir pabego,kaip susitare Nustebęs ,taip ir neteko nei vienos pabuciuoti Ne

Šypsena

chebryte!!!nepamirsam nepamirstam, kad ryt mes renkames i ajax!!!taip, kad renkames ir issimiegam issimiegam ,kad ryt nebutu mieganciu Šypsena Šypsena Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas