KLAZ\'s atgime! Susigerimas antradieni

2 Raraz: koks sakei ten šalia kabakas prie tos blyninės? Man rodos,pribres reikalas ten siandien pasimaitinti Taip

raimi7. o kas tau dabar, kad vis dar cia?
Kas nutiko?

2 vitulia : kiek atsimenu tau ir mano tel.nr. TomCat’as išdavė,tai jeigu kas,pazvanink ,tai pasidarysim KSPM (kas išvertus reiskia Kauno Sveččių Prasiblaškymo Meet’as Mirkt ) , o po to kolektyviai eisim į stotį nakvoti MirktCha cha

ziurek uzrasha "lapinas" ir pasuk y artimiausia broma… ten tik vienas kabakas brome, taigi nesuklysi…

Ė,taip jau išėjo,kad profesorė šiandien pasipustė padus ir į Vilnių išrūko,todėl man teko sunki dalia ,su ja susitikti rytoj,tai va kaip čia yr Taip

PAs mane Laura namo isvaro, tai yra laisva lova, jei reikia kreipkis Šypsena

Dėkui,o pats neprisijungsi blynų užkapoti Aš nekaltas

raimi7 negi tau nepatiko ant shiltas barakas kad y stoty nori ? Apakęs

O toji fuksiukė ,kurios lovoj raraz knarkė,kur dings Aš nekaltas

Nezinau, bet egali buti Nustebęs

na kad as dabar namie… nebent rytoj galesim organizuotis… Aš nekaltas

Nu,žinai gulėti ant kilimėlio prie durų Aš nekaltas ir dar taip karštai ,kaip pirty Aš nekaltas ,kai šitiek knarkiančių asmenų ten miegojo Aš nekaltas ,visa laimė,kad nieks nebezdėjo MirktCha chaCha chaCha chaCha cha

Niu sveikuciaiLabas
Jei ryt galesiu, tai butinai uzsuksiu i ta kabakaCha cha
Na, o jei negalesiu, tai pasistengsiu bent valandziukei uzsukti ir pasisveciuoti, ok.MirktŠypsena
Niu ikiz, turiu jau lektiLabasLabasLabas
P.S. gero bangavimo, nes nezinau kada ir besugrysiuNeLabasLabas

Na va,ir tikėkis žmogau Nustebęs

As tau pasiuliau, o jau priimti pasiulyma ar ne tavo reikalas, bet… tu ir vel neturi pazimejimo Nustebęs Ehhhhhhhhhhhhhhh

Dėl rytdienos nieko nežinau ir prie kompo turbūt rytoj neprieisiu,jei ką,tai susiskambinsim,bet ir mano mobilkės tik viena padala liko,gali bet kada išsikrauti,o pakrovėjas likęs Marijampolėj Taip

isgerkite ir uz maneŠypsena

Užtat turiu studijų knygelę,va Taip
O už pakvietimą aš esu didžiai dėkingas,gal netgi ir pasinaudosiu , GAL , o gal ir ne ,GAL , visa beda,kad iš jūsų išeiti reikia iki 8 val ryto,o tai jau baisu Baisu ,šitaip žmones šeštadienį kankinti Taip

Sveikas Labas
dėkui
iki
Cha cha

jei ka - uzbek y betkokia interneto kavine ir turesi kaip zinutes ar sms man rashyti… nors jei ka - as rytoj pasistengsiu iki pietu susitvarkyti su paskaitom… ir net nezinau ka reikes veikti iki 18 val kol bus meetas…

p.s. jei kartais kas turite pasiulymu del rytojaus - parashykit…